Barvy, které vás tuto sezónu nemůžou minout. | e15.cz

Barvy, které vás tuto sezónu nemůžou minout.

ZDROJ: Ženy - E15

Oxana Ondříčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Návrháři se po období colour blocking přiklonili opět k ženštějšímu vzhledu a siluetě. Po pohledu na mola mohl člověk získat pocit, že prošel kolem cukrárny. Retro růžová, meruňková, mátová, nebesky modrá a světle žlutá - barvy, které nikdy nevyjdou z módy a letos je můžete využít mnohem více.

Pro ty odvážné je tu možnost zkombinovat několik pastelových kousků dohromady (doporučila bych maximálně tři). Vhodnější je ladit barvy tón v tóně, kdy nehrozí přeplácaný dojem.

Pokud nechcete být celá jako z cukru, stačí zvolit jen jednu část oděvu v těchto tónech, čímž nepopřete svůj osobní styl.

Nemusíte se bát ani svého odstínu pleti či barvy vlasů, ale pokud se ve zmíněných odstínech opravdu necítíte dobře, můžete si ve zmrzlinových barvách vybrat například lak na nehty, náramky, boty nebo kabelku. Oblíbeným kouskem v “pastelkových” tónech je denim. V džínech či kraťasech nebudete vypadat jako cukrová panenka - ve spojení s rockovými prvky docílíte rebelského stylu. Naopak s podpatky nebo sáčkem máte zaručený romantický vzhled.

Tvůrci si také vyhráli na doplňcích, kde není důvod obavy z kombinace více barev.

Autor: Oxana Ondříčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video