Bezpečné slunění s Cannasolem | e15.cz

Bezpečné slunění s Cannasolem

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Česká značka konopné kosmetiky Cannaderm uvedla na trh novou řadu přípravků na opalování. 4 NOVINKY řady cannasol splňují standardy pro certifikovanou přírodní kosmetiku CPK a garantují spolehlivou ochranu proti slunečním paprskům na bázi 100% přírodních minerálních UV filtrů, kterou ověřila nezávislá laboratoř podle norem COLIPA.

SPOLEHLIVÉ, VODĚODOLNÉ, NEBĚLÍCÍ A OKAMŽITĚ PŮSOBÍCÍ!

Tak lze stručně charakterizovat novinky řady Cannasol se zcela novou recepturou na bázi 100% přírodních filtrů. Nové typ UVA+UVB filtrů na bázi oxidů zinku a titanu jsou bezpečné, nezanechávají na pokožce bílý film a na rozdíl od chemických UV filtrů působí okamžitě!

Nové receptury obsahují máslovník a bio konopný olej pro dokonalou péči o pokožku a také vitamin E se silným antioxidačním účinkem. Cannasol mléka, krém i balzám se velmi dobře roztírají, výborně odolávají setření, potu i vodě a jsou vhodné pro děti a osoby s citlivou nebo velmi citlivou pokožkou a dokonce i pro ochranu pokožky s atopickým ekzémem či solární dermatitidou. Řada solární kosmetiky má nový design a zcela nové obaly s uzavíracím dávkovačem a vnitřní fólií, která spolehlivě chrání obsah před působením vzdušného kyslíku i před možnou kontaminací.

Cannasol mléko na opalování OF10

Nízký stupeň ochrany umožňuje prodloužení pobytu na slunci na cca 10x delší dobu než u neošetřené pokožky - vždy ovšem záleží na konkrétním typu pokožky. Mléko s OF10 je vhodné pro pobyt venku na slunci v mírném klimatickém pásmu, u moře nebo na horách je vhodné pro osoby s přirozeným vyšším fototypem a získaným základem opálení.

Cannasol mléko na opalování OF20

Mléko se středním stupněm ochrany umožní prodloužení pobytu na slunci na cca 20x delší dobu než u neošetřené pokožky. Je vhodné pro děti i dospělé s nižším až středním fototypem a využijete jej jak v létě u vody, tak i na horách nebo u moře.

Cannasol krém na opalování OF30

Krém s vysokým stupněm ochrany umožní prodloužení pobytu na slunci na cca 30x delší dobu než u neošetřené pokožky. Je vhodný pro ochranu exponovaných míst pokožky (nos, uši, nárty, ramena, dekolt) a pro ochranu velmi citlivé a nebo velmi světlé pokožky u dětí i dospělých, také při atopickém ekzému a sluneční alergii…

Cannasol ochranný balzám na rty OF20

Balzám pro efektivní a dlouhodobou ochranu rtů. Je voděodolný a účinkuje ihned po aplikaci. Balzám s přírodními minerálními UVA+UVB filtry je vhodný pro děti i dospělé, účinně zvláčňuje a chrání rty v letní i zimní sezóně (ideální v nepříznivých povětrnostních podmínkách).

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video