Módní inspirace: Boom letních kozaček | e15.cz

Módní inspirace: Boom letních kozaček

ZDROJ: Ženy - E15

Lucie Lupačová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Letní kozačky se stávají stále oblíbenějšími. Toto léto jsou pravděpodobně na vrcholu své kariéry.

Nosí je všichni. Není se čemu divit, jsou originální, stylové a pohodlné. Vyrábí se z nejrůznějších materiálů. Nejoblíbenějšími se však staly ty háčkované, které patří k těm levnějším variantám. Pokud se chcete přeci jen odlišit, zvolte jejich luxusnější variantu - tu nejjemnější perforovanou kůži.

Nenechte se zmást slovem kozačky. Unosíte je i v parných dnech. Díky bohatému děrování nebo otevřeným špičkám jsou velmi vzdušné. Vybírat můžete z nejrůznějších barev, z výšek pod kolena či nad kotníky a zkombinujete je pravděpodobně s celým vaším šatníkem. Hodí se k šatům, sukním, šortkám i legínám.

Ideáním letním out fitem mohou být například lehké bílé šaty a k nim zvolte doplňky v zemitých barvách včetně béžových letních kozaček. Nenosíte šaty? Oblékněte džínové šortky, bílé tílko a tentokrát kozačky v černé barvě. Na kombinaci riflí a letních kozaček raději zapomeňte. Stejně tak se nehodí na významnější společenské akce či důležité pracovní schůzky a pohovory.

Pokud jste i vy propadly kouzlu letních kozaček, mějte stále na paměti, že díky jejich oblíbenosti a finanční dostupnosti je dosti pravděpodobné, že můžete hned několik stejných párů potkat při cestě do práce v MHD nebo i večer v baru či na párty. Pokud se tedy chcete vyhnout malému módnímu fau pax, nazujte raději originální letní sandálky, kde je tato pravděpodobnost o dost nižší.

Autor: Lucie Lupačová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video