Módní inspirace: Boom letních kozaček | E15.cz

Módní inspirace: Boom letních kozaček

ZDROJ: Ženy - E15

Lucie Lupačová

Letní kozačky se stávají stále oblíbenějšími. Toto léto jsou pravděpodobně na vrcholu své kariéry.

Nosí je všichni. Není se čemu divit, jsou originální, stylové a pohodlné. Vyrábí se z nejrůznějších materiálů. Nejoblíbenějšími se však staly ty háčkované, které patří k těm levnějším variantám. Pokud se chcete přeci jen odlišit, zvolte jejich luxusnější variantu - tu nejjemnější perforovanou kůži.

Nenechte se zmást slovem kozačky. Unosíte je i v parných dnech. Díky bohatému děrování nebo otevřeným špičkám jsou velmi vzdušné. Vybírat můžete z nejrůznějších barev, z výšek pod kolena či nad kotníky a zkombinujete je pravděpodobně s celým vaším šatníkem. Hodí se k šatům, sukním, šortkám i legínám.

Ideáním letním out fitem mohou být například lehké bílé šaty a k nim zvolte doplňky v zemitých barvách včetně béžových letních kozaček. Nenosíte šaty? Oblékněte džínové šortky, bílé tílko a tentokrát kozačky v černé barvě. Na kombinaci riflí a letních kozaček raději zapomeňte. Stejně tak se nehodí na významnější společenské akce či důležité pracovní schůzky a pohovory.

Pokud jste i vy propadly kouzlu letních kozaček, mějte stále na paměti, že díky jejich oblíbenosti a finanční dostupnosti je dosti pravděpodobné, že můžete hned několik stejných párů potkat při cestě do práce v MHD nebo i večer v baru či na párty. Pokud se tedy chcete vyhnout malému módnímu fau pax, nazujte raději originální letní sandálky, kde je tato pravděpodobnost o dost nižší.

Autor: Lucie Lupačová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.