Konkurence pro Elite Model Look? Czechoslovak Models spouští novou modelingovou soutěž | e15.cz

Konkurence pro Elite Model Look? Czechoslovak Models spouští novou modelingovou soutěž

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mladé dívky v Čechách a na Slovensku, které touží stát se modelkou, budou mít v příštím roce novou příležitost dosáhnout svého snu. V obou zemích bude totiž probíhat první ročník nové soutěže Czechoslovak Topmodel, kterou už na konci záři spustí agentura Czechoslovak Models.

Jednou z mála příležitostí jak proniknout do světa vrcholového modelingu byla do této chvíle pouze čseká verze celosvětové soutěže Elite Model Look - , jejicžh vítězky, na rozdíl od nejrůznějších soutěží miss, se často stávají úspěšnými modelkami. Jak úspěšný bude ve srovnání s touto soutěží s dlouholetou tradicí, celosvětovou působností a prestiží nový projekt se zatím můžeme jen domnívat. I pořádající agentura Czechoslovak Models má všal letité zkušenosti a výrazné úspěchy - pro svět modelingu objevila napr. Evu Herzigovou, Danielu Peštovou nebo Terezu Maxovou-

Ředitelkou, ale i tváří celého projektu se stala modelka Simona Krainová, která byla v předchozích letech ambasadorkou právě Elite Model Look. Vzhledem ke svým zkušenostem zahraničním i domácím trhu chce nejen řídit projekt, ale zároveň s dívkami, které agentura vybere, i aktivně pracovat. Castingy se uskuteční v září a říjnu příštího roku celkem v 11 městech v ČR a SR.

. „Obrací se na mě spousta dívek s prosbou o radu, jak se stát úspěšnou modelkou, proto jsem velmi ráda, že mohu předat své letité zkušenosti v této branži mladým a nadějným lidem a pomáhat jim v realizaci jejich snu. Moc se na ně všechny těším a věřím, že i oni uvítají tuto velkou šanci, protože slibuji, že pokud uspějí, budou v rukou opravdových profesionálů,” řekla k projektu ředitelka Czechoslovak Topmodel Simona Krainová.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video