Chlorella pyrenoidosa detoxikuje tělo | e15.cz

Chlorella pyrenoidosa detoxikuje tělo

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chlorella je širokozáběrový očistný prostředek. Vytěsňuje jedovaté kovy z těla a brání jejich kumulaci v organismu. A to je není vše...

Chlorella je sladkovodní řasa, která obsahuje velké množství vitaminů, minerálů a stopových prvků. Má 11x více vápníku než kravské mléko, 60% bílkovin, 20% uhlovodanů, 10% tuků, 19 aminokyselin, chlorofyl, růstový faktor a vlákninu, která na sebe váže odpad ve střevech. Podporuje růst střevní mikroflóry, potlačuje vznik plísní a kvasinek po užívání antibiotik. Chlorofyl pak desinfikuje střevo a chrání buňky před působením volných radikálů. Chlorella obsahuje základní minerály jako jsou fosfor, draslík, hořčík, vápník v koncentraci vyšší než u ostatních suchozemských rostlin. Velmi cenný je obsah potřebných stopových prvků a to především železa, manganu, zinku, má v sobě i vysoké množství vitaminu B12, který často chybí vegetariánům. Je bohatá především na vitamin A, který chrání kůži před ultrafialovými paprsky a vitaminy řady B, které zvyšují odolnost proti stresu. Je nejbohatším zdrojem DNA/RNA, omlazujících nukleových kyselin.

Vliv na organismus:
- detoxikuje organismus
- zlepšuje imunitu
- zpomaluje stárnutí
- působí deodoračně a desinfekčně, potlačuje pachy
- má kladný vliv na podráždění kůže, regeneruje, hojí kůži
- pomáhá při bércových vředech, aftech, zánětech dásní
- snižuje cholesterol
- snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob
- upravuje metabolismus cukru
- slouží jako prevence osteoporosy
- zlepšuje spánek, odolnost vůči stresu a paměť
- chrání při degenerativních onemocněních páteře a kloubů
- vitalizuje buňky
- podporuje trávení

Chlorella je jednobuněčný organismus, svým tvarem a velikostí připomíná červenou krvinku. Vyskytuje se na Zemi 2,5 miliardy let a za svoje přežití vděčí geniálně efektivnímu mechanismu obnovování DNA. Roste velmi rychle, svoji hmotu zdvojnásobí za 3-6 hodin, pokud má dostatek světla, živin a přiměřenou teplotu. Má pevnou buněčnou stěnu, která chrání  obsah celé buňky.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video