Coach, vítejte ve světě luxusu | e15.cz

Coach, vítejte ve světě luxusu

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Značka, která se díky svým koženým výrobkům a parfémům stala po celém světě dávno pojmem nyní přichází i k nám. Se svou novou nezaměnitelnou vůní Coach Eau de Parfum se brzy stane i vaším nepostradatelným doplňkem pro každý den.

Historie

Značka Coach a její originální americký módní dům zaměřený na luxusní kožené doplňky byl založen již v roce 1941 v samém srdci Manhattanu. Její počáteční inspirace pramenila z měkké kůže nošených baseballových rukavic. Ta totiž teprve časem získává svou pravou krásu. Ze skromné malé dílny v New Yorku se stala značka ikonou, spojenou s kvalitou řemeslného zpracování a designu.

Návrat ke kořenům

Od roku 2013 pod vedením Výkonného kreativního ředitele Stuarta Veverse se Coach vrátil ke svým tradicím, ale s novým pojetím luxusu. Styl je více než postoj. Je vyjádřením autenticity, kreativity a individuality. Stuart Vevers vložil do značky dávku modernosti a drzosti, přestože stále zachovává podstatu a zakladatelské hodnoty značky.

Coach Eau de Parfum – vůně plná kontrastů

Coach Eau de Parfum, to je vůně moderního luxusu z cool městské atmosféry New Yorku. Květinově ovocná vůně inspirovaná spontánní energií a elegantním stylem města New York. Z ostře jiskrné maliny, která dává průchod krémové turecké růži, se promění do základu smyslného sametového pižma. To je essence pravé Coach ženy.

Žensky smyslný flakon

Těžký skleněný oválný flakon s charakteristickým Coach logem. Jeho pozlacený vršek do “otočného zámku” imituje ikonické zavírání nejznámějších kabelek Coach. Typická visačka v barvě ebenové kůže s logem z pozlaceného kovu. Logo s dvojspřežím a kočárem, trvalý symbol řemeslné zručnosti, je decentně vytlačeno na skle. Samotný obal parfému znázorňuje podstatu Coach kožených kabelek. Kůži příjemnou na dotek, v provedení měkce růžové barvy, kontrastující s ebenovým logem. Balení Eau de Parfum evokuje obojí – ženskost i smělost.

Coach Eau de Parfum – to je Chloë Grace Moretz

Kdo jiný by se měl stát tváří parfému Coach Eau de Parfum než modelka Chloë Grace Moretz. Dokonale ztělesňuje hodnoty značky Coach – americkou dívku, mladistvou, moderní a autentickou. Ve své přirozené kráse, se svěží tváří a nespoutaností. I Stephen Meisel, který fotil kampaň, propadl jejímu kouzlu a dokonale vtiskl jejího nespoutaného ducha a vnitřní krásu do svých fotografií.

Novou vůni Coach Eau de Parfum představila ve čtvrtek 25.8. exkluzivně parfumerie Sephora. Od 23.9. je k dostání také v ostatních sítích parfumerií Fann, Marionnaud a Douglas.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video