Doplněná od hlavy až k patě | e15.cz

Doplněná od hlavy až k patě

 Zita Marinovová (My Life)

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Některé preparáty mohou pomoci díky kombinaci látek, které byste obvykle zároveň hned tak nepozřeli.

Pro krásu


Bioaktivní antioxidant

Užíváním bioaktivních oxidantů mohou naše buňky získat jakýsi ochranný štít proti působení volných radikálů a ovlivnit tak proces stárnutí.

Autor: Ženy - E15

Celluherb

Spojení vybraných účinných látek, minerálů a extraktů bylin pro odstranění projevů celulitidy celkově revitalizuje pokožku a navrací jí elasticitu. Dochází k jejímu vyhlazení a zpevnění. Vysoký obsah antioxidantů přispívá k mladistvému vzhledu.

Evelle

S tzv. „pilulkou krásy“ Evelle pečujete o svou pleť, vlasy a nehty zevnitř. Tablety s vanilkovým aroma obsahují deset bioaktivních látek. A co přesně tedy tato kapsle umí? Poskytuje organismu komplex základních vitalizačních látek proti předčasnému stárnutí. Pomáhá omezovat projevy stárnutí pleti, působí proti vzniku vrásek a změnám pigmentace. Vyživuje pleť tak, aby zůstala elastická i pevná. Podporuje schopnost pokožky udržet si vlhkost. Obsahuje účinné antioxidanty důležité pro zdraví pleťových buněk. Odstraňuje „unavený“ vzhled pleti i očí. Dodává vlasům bohatost a zářivý lesk. Zpevňuje nehty.

Bioaktivní Pycnogenol

Dá se říct, že jde o lifting v tabletách. Podporuje tvorbu kožního kolagenu, čímž zvyšuje pevnost a pružnost pleti.

Acneon

Příznivě ovlivňuje stav pleti při akné. Pomáhá redukovat zčervenání pleti a výskyt kordonů. Zlepšuje vnější vzhled pokožky a její nerovnosti.

Biomultivitamin

Přípravek obsahuje optimálně vyvážené složení vitaminů z čistě přírodních zdrojů. Napomáhá tělu vyrovnat se s negativními vlivy prostředí, stresem a únavou. Je vhodný pro každodenní užití, podporuje celkový stav organismu a funkci jeho jednotlivých orgánů, zvyšuje imunitu a zpomaluje proces stárnutí.

Biocell

Tobolky obsahují 70 mg kyseliny hyaluronové, která přispívá ke zdravému vzhledu pokožky, její elasticitě, tónu a hydrataci. Tobolky se dobře vstřebávají z trávicího traktu, krví se pak transportují do tří vrstev kůže. Vnější i hlubší vrstvě kůže tak pomáhají udržovat v pokožce vlhkost.

Pro zdravíKoenzym Q10

Látka, bez níž nemůže žádná živá buňka existovat. Stále více se považuje za tolik hledaný „elixír mládí“. Vzniká v játrech, ale jeho tvorba od přibližně dvacátého roku věku klesá. Jeho přirozeným zdrojem jsou hlavně mořské ryby a maso. Lze jej naštěstí doplňovat formou doplňků stravy. Koenzym Q10 dodává energii a vitalitu, je vhodný při stavech únavy, pro sportovce a osoby vyššího věku. Pomáhá také pečovat o zdraví dásní.

Nutrilite vápník a hořčík

Vápník je nezbytný pro lidský život, tvoří kosti a zuby a je důležitý pro vedení nervových vzruchů, zajišťuje, že se svaly stahují a srdce bije, je mimo jiné velmi důležitý pro udržování imunitního systému. Hořčík je minerálem, který je nezbytný pro mnoho biochemických procesů v našem těle včetně metabolismu nukleových kyselin a bílkovin. Nedostatek hořčíku je velmi častý, zvláště u starších lidí, alkoholiků, těhotných žen a osob, které pravidelně a namáhavě cvičí. Bylo prokázáno, že i lehký deficit může způsobit poruchu srdečních stahů.

Bioaktivní vláknina

Snadno polykatelné tablety obsahují čtyři základní druhy vlákniny v optimálním složení. Důvodem k jejich užívání může být zejména úprava zažívání, žlučníkové obtíže či snížení hladiny cholesterolu. Při dostatečné denní dávce se urychluje pocit sytosti při jídle, a proto usnadňuje hubnutí.

InPure

Přírodní tablety s obsahem bylin pro šetrnou očistu organismu. Díky vyvážené kombinaci vláknin a rostlinných výtažků čistí organismus, čímž zvyšuje imunitu a celkově posiluje organismus. Vyčištění tenkého střeva má pozitivní účinek na kožní zánětlivá onemocnění, jako je ekzém, akné a lupénka. Dobrý stav zažívacího ústrojí je základ pevného zdraví.

GelActiv

V reklamě nám ho prezentuje Jarda Jágr, tak na tom asi něco bude. Pravidelným užíváním dodává GelActiv kloubům vyváženou výživu a přispívá ke zlepšení pohyblivosti a udržení vitality až do vysokého věku. Působí rychle a naprosto efektivně a jeho užívání je bezpečné bez vedlejších účinků.

IMUNO XI

Koncentrovaný výtažek z čerstvého ovoce a zeleniny se standardizovaným obsahem bioaktivních rostlinných látek, extraktu z rostliny echinacea a vitaminu C. Odborné studie potvrzují, že zelenina a ovoce snižují riziko vzniku civilizačních chorob.

FLE XIT GELACOLL caps

Dlouhodobá ochrana kloubů. Dynamická regenerace. Želatinové kapsle s obsahem koncentrovaného vysoce účinného hydrolyzátu želatiny a MSM.

EN DUROSNAC K

Energetický gel s postupným uvolňováním energie. Praktické balení energie na cesty – v tubě, která umožňuje opakované uzavření.

Enzosystém

Podpůrný prostředek, který napomáhá při úpravě a zlepšení činnosti trávicího ústrojí. Je velmi efektivní při preventivním užívání, ale zmírňuje rovněž již vzniklé trávicí problémy. Doplňuje nedostatek trávicích enzymů v organismu a jeho užívání se doporučuje při poruchách trávení.

Benosen

Přípravek s unikátní kombinací ověřených látek pro komplexní péči o spánek. Obsahuje rostlinné extrakty, které pomáhají odstranit napětí a stres, navodit celkovou relaxaci organismu, urychlit usínání a zkvalitnit tak samotný spánek.

Varixinal

Zmenšuje otoky a bolestivost dolních končetin, příznivě ovlivňuje průchodnost a funkčnost žilních systémů, snižuje pocit únavy a tlaku dolních končetin – projevy „těžkých nohou“, omezuje tvorbu hemoroidů, posiluje a stabilizuje cévní stěny.

Bioaktivní vitamin C + kalcium

Sníst najednou kilo a půl pomerančů není snadné. Z jedné tablety tohoto přípravku lze získat stejné množství plně aktivního vitaminu C, a to bez přetížení žaludku a nežádoucích kalorií navíc.Další zajímavé články najdete v aktuálním vydání časopisu My Life.

Autor:  
Zita Marinovová (My Life)

Autor:  Zita Marinovová (My Life)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video