Ewa Farna tváří kosmetiky pro mladé Very Me od Oriflame | e15.cz

Ewa Farna tváří kosmetiky pro mladé Very Me od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ewa Farna se stala tváří řady dekorativní kosmetiky pro mladé Very Me, kterou kosmetická společnost Oriflame uvedla na trh 16. srpna 2010.

Společnost si před několika lety dala za cíl vytvořit řadu dekorativní a pečující kosmetiky pro mladé. Provedla proto rozsáhlý výzkum po celém světě. Výsledkem je řada Dare to Be (Odvaž se žít naplno), obsahující dekorativní kosmetiku Very Me a pleťovou Pure Skin.

Česká pobočka společnosti Oriflame si tuto talentovanou oblíbenou zpěvačku vybrala k podpoře nové řady pro její nespornou přirozenou krásu a také proto, že Ewa zosobňuje etické hodnoty, ve které v Oriflame věří.

Ewa je silná osobnost s krásnou tváří, duší i hlasem. Ewa Farna, mladá talentovaná rocková zpěvačka, neuvěřitelně skromná a sympatická dívka má ve svých 16 letech výborně našlápnuto. Letos jí Akademie populární hudby přisoudila Anděla coby zpěvačce roku 2009. Ke svému zatím poslednímu albu Virtuální natočila již třetí klip – ke skladbě Maska.

Autor: Ženy - E15


Snažili jsme se podpořit velké úsilí našeho globálního marketingového oddělení. Dlouhodobě si klademe za cíl nabízet dostupnou kvalitní kosmetiku jako přirozenou první volbu pro každého. Oriflame má své místo u dospělých, ale v řadách dívek a mladých žen si svou pevnou pozici stále hledá. Věříme, že nám spojení s Ewou Farnou a silná marketingová podpora řady pro mladé spotřebitelky pomůže vnímat značku jako svěží a mladistvou,“ ke spolupráci dodává Radka Eismannová, marketingová ředitelka.

Spolupráce se zpěvačkou byla oficiálně odstartována při Festivalu Midsummer, oslavě léta pod širým nebem. Akci připravila společnost Oriflame pro veřejnost 26. 6. 2010 v Ostravě. Na otázku, proč spolupráce zrovna s kosmetikou Oriflame, zpěvačka Ewa Farna odpovídá: „Na Oriflame se mi strašně líbí, že jde o přírodní kosmetiku. Navíc to všechno krásně voní, má to jemný složení, fakt je poznat, že je to něco jinýho. A já jsem člověk, který razí heslo, že krása má být přírodní. Takže jsem moc ráda, že já a Oriflame máme společný názor, že jsme se potkali a že spolu můžeme spolupracovat.“

5 podstatných jmen, kterými byste se charakterizovala:

Ewa Farna odpovídala pro Oriflame:


radost, láska, přatelství, upřímnost, důvěra

====Nejoblíbenější :====


citát: “ Láska stojí mín než elektrárna a dává nám víc světla“ 
kniha: “ Bono o Bonovi“ 
jídlo: “ kuřeci řízek se zeleninovým salátem“
písnička/interpret: „Michael Jackson, U2, Pink..“
časopis / noviny / TV pořad: “ na TV není moc čas, časopis mám ráda Story a Elle pak Instinkt…“

====Za co nejraději utrácíte?====


Nejdraději za nic. Ale nejvíc samozřejmě za telefonní účty.

====Co Vám nejvíc vadí na lidech?====


Závist, zloba, věčná nespokojenost, línost, pesimizmus, faleš a lži!

====Jaký typ kluků mužů se Vám líbí?====


Hodný, tolerantní žárlivec, upřímný, musí něco umět, citlivý, romatický, věrný, důvěryhodný, pozorný, a hlavně charismatický pro mě jedinečný.

====Kdo Vám pomáhá vybírat oblečení? Máte svého „stylistu“, „modní rádkyni“?====


Nemám ještě pořád žádného stylistu, oblíkám se sama a to co se mi líbí, občas mi pomáhá mamka.

====Čím byste chtěla být, když ne zpěvačkou…?====


Něco s hudbou bych dělat chtěla, možná něco humanitního… Každopádně se ted věnuju zpěvu a snažím se to dělat tak, aby to jen tak nezkončilo a aby to mohlo být mě povolání. I přesto se ale chystám na vysokou školu pravděpodobně něco jako právo nebo politologie.

====Držíte někdy diety, hlídáte přísně váhu, dodržujte nějakou speciální, anebo zdravou životosprávu?====


Snažím se jíst apsoň trochu zdravě, nikdy jsem neměla ráda fastfoody, Colu, nebo bagety na benzínkách takže to u mě v jídelničku nenajdete. Diety ale nedržím, smířila jsem se tím jak vypadám a jaké mám proporce, geny:) Nepřežírám se a nejím večer, ale když mám chut na čokoladu tak si ji dopřeju. Carpe diem…

====Máte ráda sport? Jaký nejvíce?====


Mám, ale taky všeho s mírou. Lyžovala jsem závodně, takže lyžování mě baví, na lyžáku jsem se naučila i na snowboardu, takže v zimě podle nálady střídám lyže se snowboardem. Baví mě také voleyball nebo floorball.S Ewou Farnou a řadou dekorativní kosmetiky Very Me připravujeme tiskovou a venkovní kampaň. Protože míří především na mladé, zaměříme se hodně také na internet a sociální sítě. Spojení Ewy Farne a nové řady Very Me dobře využijeme na našich nových webových stránkách, kde se zákaznicemi i kosmetickými poradkyněmi Oriflame bude Ewa diskutovat nejen o trendech v líčení a o tom, jak mohou ženy svým make-upem vyjádřit pocity a nálady. Na webové televizi Oriflame se objeví 5 reportáží, v nichž Ewa prozradí něco o jejím vztahu k líčení a péči o pleť, ale i ledacos zajímavého z jejího života – civilního i profesionálního. Myslíme i na podlinku.. – a připravujeme řadu soutěží o lístky na koncerty Ewy,“ upřesňuje Ivona Živná, manažerka reklamy ke kompletní marketingové podpoře.

Autor: Ženy - E15


Nová řada Very Me odráží očekávání a požadavky na kosmetiku pro dívky a mladé ženy, oblíbené odstíny si v ní najdou a vyhovovat může nová kompletní řada dekorativní kosmetiky samozřejmě i ženám starším. Radost všem hravým zákaznicím udělá i technologická novinka – praktické „klick-it cvakátko“ umožňující si na konektor do kabelky připevnit taková 2 líčidla (lesk, linku, řasenku…), která budou ten den nejvíce potřebovat.


13. října 2010
(komerční prezentace)


www.dare-to-be.net na http://apps.facebook.com/oriflame-studio a na www.facebook.com/oriflamedaretobecr
Na www.oriflame.cz si můžete prolistovat on-line katalog s kompletním sortimentem řady Very Me.

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408
http://www.youtube.com/oriflamecr

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video