Gabriela Kratochvílová míří na Miss Universe. Podívejte, v jakých šatech bude reprezentovat

Fotogalerie Naše letošní vítězka soutěže Miss, Gabriela Kratochvílová, odjíždí do Ruska, aby zde reprezentovala v rámci mezinárodní soutěže krásy Miss Universe.
21.10.2013 16:00 |

K tomu patří také odpovídající garderoba, kterou tentokrát vytvořila přední česká návrhářka Beata Rajská. Devatero společenských šatů (patero večerních rób a čtvery koktejlky), vyvářela návrhářka přímo pro Gábinu tak, aby co nejvíce respektovaly a vyzdvihly osobnost již tak výrazné krásky.

OBRAZEM: Gabriela Kratochvílová v šatech pro reprezentaci na Miss Universe
Fotogalerie

Mimo společenských šatů patří k povinné výbavě soutěžících na mezinárodních soutěžích krásy národní kroj. Ten Gabrielin není sice klasický tradiční kroj ani výtvor nějakého věhlasného návrháře, přesto je však výjimečný.

Naše historicky první krátkovlasá vítězka soutěže Miss totiž krátké šatičky v národních barvách, připomínající kostýmy mažoretek, navrhla a ušila s pomocí své maminky a sestry Jany vlastními silami.

Do Ruska s sebou Gabriela poveze také tzv. národní dar - náhrdelník z broušeného skla v českých národních barvách, který bude vydražený pro charitativní účely.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění