Gabriela Kratochvílová míří na Miss Universe. Podívejte, v jakých šatech bude reprezentovat | e15.cz

Gabriela Kratochvílová míří na Miss Universe. Podívejte, v jakých šatech bude reprezentovat

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Naše letošní vítězka soutěže Miss, Gabriela Kratochvílová, odjíždí do Ruska, aby zde reprezentovala v rámci mezinárodní soutěže krásy Miss Universe.

K tomu patří také odpovídající garderoba, kterou tentokrát vytvořila přední česká návrhářka Beata Rajská. Devatero společenských šatů (patero večerních rób a čtvery koktejlky), vyvářela návrhářka přímo pro Gábinu tak, aby co nejvíce respektovaly a vyzdvihly osobnost již tak výrazné krásky.

Mimo společenských šatů patří k povinné výbavě soutěžících na mezinárodních soutěžích krásy národní kroj. Ten Gabrielin není sice klasický tradiční kroj ani výtvor nějakého věhlasného návrháře, přesto je však výjimečný.

Naše historicky první krátkovlasá vítězka soutěže Miss totiž krátké šatičky v národních barvách, připomínající kostýmy mažoretek, navrhla a ušila s pomocí své maminky a sestry Jany vlastními silami.

Do Ruska s sebou Gabriela poveze také tzv. národní dar - náhrdelník z broušeného skla v českých národních barvách, který bude vydražený pro charitativní účely.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video