Módní událost Grace'n'Glamour opět představí to nejlepší z české módní tvorby | e15.cz

Módní událost Grace'n'Glamour opět představí to nejlepší z české módní tvorby

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Módní událost Grace'n'Glamour představuje na naší scéně kontrast k obvyklým módním akcím. Na začátku byla myšlenka uspořádat luxusní módní událost spojenou s českými návrháři a šperkaři, jejichž jména jsou vnímána jako jistota kvality, luxusu, originality a dokonalého řemesla.

Autorky projektu Grace'n'Glamour podle svých vlastních slov milují módu a zruba před dvěma lety začaly přemýšlet o tom, jak se oblékat podle svých představ, aniž by musely vyjíždět na nákupy do světa. Vznikl nápad, jak pravidelně na jednom místě představovat skvělé české designéry a přivádět k nim stálé a nadšené milovnice autorské módy.

Prezentace českých módních návrhářů a šperkařů, určená pro milovníky módy, kteří si umí budovat svůj vlastní styl a jejichž představa o dokonalém šatníku nezačíná na prahu Pařížské ulice, se však setkala s velkým ohlasem a tak se letos v sobotu 15. června roztočí již třetí kolo.

Na červnové Grace'n'Glamour se ze známých jmen se kromě Pavla Ivančice představí Ivana Follová, Šárka Šišková, Kateřina Geislerová, Monika Drápalová, Zdeňka Imreczeová nebo Iveta Pecuchová. Dále se budou prezentovat návrhářky Lenka Kohoutová, Jana Minaříková, Monika Roženková a Barbora Divínová/Nová Róba. Klobouky opět zastoupí modistka Jolana Kotábová. Ručně šité kabelky a doplňky předvede značka La Mode de Bohēme. Ze šperkařů se můžete těšit na Lubora Bauma a Michala Kadaníka. Nebude chybět ani móda pro pány, kterou zastoupí značky SISTERSCONSPIRACY, Kristýna Kubištová, RITORE a nová módní značka Fiorina Fury.

Foto: Grace'n'Glamour

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video