Hampl: Zaplatil jsem, aby mě mučili | e15.cz

Hampl: Zaplatil jsem, aby mě mučili

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Herec ze seriálů Cesty domů nebo Ordinace se svěřil, jak strávil léto. „Bylo to kruté, všechno mi vzali a musel jsem si zvykat na nový život,“ popisuje chvíle, kdy se rozhodl podstoupit speciální dietu.

Cambridge Weight Plan - výživový program mu ale pomohl zhubnout a změnit životní styl. Během léta shodil šest kilo tuků a dál si tuto váhu drží. „Nemusím se bát jojo efektu, tělo se naučilo správně fungovat a já zase správně přemýšlet o tom, co jím,“ říká Hampl. Motivací mu byl kolega, kterého herec po pár měsících skoro nepoznal.

„Je pravda, že Cambridge Weight Plan - výživový program pomáhá nejčastěji lidem, kteří chtějí shodit třeba deset, dvacet, ale i třicet kilo. Dokáží to přibližně za půl roku a pak zase najednou na normální stravu,“ podotýká televizní hvězda s tím, že první kila jdou dolů opravdu rychle. „Za první týden lidé obvykle shodí dvě až pět kilo. Pak následuje kontrola u nutriční specialistky a případná úprava jídelníčku,“ potvrzuje výživová poradkyně Monika Burešová. Ta také po celou dobu diety s klientem spolupracuje. Hlídá, aby měl dostatečný přísun živin, vitamínů a minerálů a tělo spalovalo jen tuky, nikoliv svaly.

Kouzlo diety spočívá i v její jednoduchosti. Nemusíte kupovat drahé biopotraviny a vymetat farmářské trhy. V rámci programu dostanete jednotlivé porce už zabalené. „Jsou tam kaše, ale i polévky, sladké tyčinky nebo pudingy,“ svěřuje se Hampl, kterému nejvíc chutnala kuřecí polévka s houbami. Příprava je snadná – zalijete horkou nebo studenou vodou a máte vařeno!

„Začal jsem nový život. Jsem sebevědomější, mám řád a cítím se fyzicky i psychicky mnohem lépe. Taky mi to líp běhá, takže jsem se zlepšil ve svém oblíbeném fotbale,“ říká hvězda z Okresního přeboru.

Cambridge Weight Plan

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery