Hampl: Zaplatil jsem, aby mě mučili | E15.cz

Hampl: Zaplatil jsem, aby mě mučili

Inzerce

Herec ze seriálů Cesty domů nebo Ordinace se svěřil, jak strávil léto. „Bylo to kruté, všechno mi vzali a musel jsem si zvykat na nový život,“ popisuje chvíle, kdy se rozhodl podstoupit speciální dietu.

Cambridge Weight Plan - výživový program mu ale pomohl zhubnout a změnit životní styl. Během léta shodil šest kilo tuků a dál si tuto váhu drží. „Nemusím se bát jojo efektu, tělo se naučilo správně fungovat a já zase správně přemýšlet o tom, co jím,“ říká Hampl. Motivací mu byl kolega, kterého herec po pár měsících skoro nepoznal.

„Je pravda, že Cambridge Weight Plan - výživový program pomáhá nejčastěji lidem, kteří chtějí shodit třeba deset, dvacet, ale i třicet kilo. Dokáží to přibližně za půl roku a pak zase najednou na normální stravu,“ podotýká televizní hvězda s tím, že první kila jdou dolů opravdu rychle. „Za první týden lidé obvykle shodí dvě až pět kilo. Pak následuje kontrola u nutriční specialistky a případná úprava jídelníčku,“ potvrzuje výživová poradkyně Monika Burešová. Ta také po celou dobu diety s klientem spolupracuje. Hlídá, aby měl dostatečný přísun živin, vitamínů a minerálů a tělo spalovalo jen tuky, nikoliv svaly.

Kouzlo diety spočívá i v její jednoduchosti. Nemusíte kupovat drahé biopotraviny a vymetat farmářské trhy. V rámci programu dostanete jednotlivé porce už zabalené. „Jsou tam kaše, ale i polévky, sladké tyčinky nebo pudingy,“ svěřuje se Hampl, kterému nejvíc chutnala kuřecí polévka s houbami. Příprava je snadná – zalijete horkou nebo studenou vodou a máte vařeno!

„Začal jsem nový život. Jsem sebevědomější, mám řád a cítím se fyzicky i psychicky mnohem lépe. Taky mi to líp běhá, takže jsem se zlepšil ve svém oblíbeném fotbale,“ říká hvězda z Okresního přeboru.

Cambridge Weight Plan

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.