Hit podzimu: Nafukovací podprsenka aneb Udělejte z dvojek čtyřky! | e15.cz

Hit podzimu: Nafukovací podprsenka aneb Udělejte z dvojek čtyřky!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned vám můžeme ukázat, že tomu tak není. Dnes jsme si pro vás připravily další zajímavosti z naší "Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti", tentokrát na téma nových trendů z oblasti spodního prádla.

Výrobci spodního prádla se předhánějí v novinkách, které připravují pro své zákaznice. Můžete se setkat s inteligentními podprsenkami, podprsenkami reagujícími na teplotu těla, neviditelnými podprsenkami, svítícími podprsenkami, ale nafukovací podprsenka s ventilkem, to tu ještě nebylo!

Podprsenka sama je klasického tvaru s push-upem, její tajemství však spočívá v tom, že v kapsičkách uvnitř košíčků jsou ještě navíc vloženy vyjímatelné extra-polštářky s malinkým ventilkem.

Z polštářku v dlani vymáčknete vzduch a polštářek se zmenší. Ale když zmáčknete jenom ventilek, extra-polštářky rychle narostou do tvaru naducaných obláčků. Vzduchem naplněné polštářky pak dívce či ženě pomohu vykouzlit nádherný dekolt. Pomohou jí cítit se atraktivnější, neboť jí tím zvětší poprsí o dvě velikosti. Která z nás by nechtěla, alespoň někdy, mít poprsí jako Marilyn Monroe.

Zdraví prodavačky Martina a Laďka z „Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti“ (1. patro)

www.podprsenky-poradna.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery