Módní inspirace: Hvězdný styl podle Beyoncé | e15.cz

Módní inspirace: Hvězdný styl podle Beyoncé

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Je sexy, ale přitom naprosto svá. Její postava se vyznačuje elegantními křivkami, které v kombinaci s pružným tělem a normální váhou působí dojmem zdravě sebevědomého člověka, který ví, co dělá, a který nemá se svým tělem žádný problém.

Beyoncé Knowles, jedna ze skutečných ikon současnosti, je známá svým smyslem pro módu a sexy stylem, který obdivují statisíce žen po celém světě. Co je na Beyoncé tak výjimečného?

Na rozdíl od mnoha jiných celebrit, jež leckdy v honbě za dokonalostí působí až nezdravě, je Beyoncé, aspoň soudě podle postavy, pořád „normální holka“. Její osobnost a skvělý styl ji i navzdory přetrvávajícímu kultu nepřirozeně hubených dívek pravidelně řadí mezi nejlépe oblékané ženy světa. Například nedávno ji jistý nejprodávanější britský měsíčník pro ženy prohlásil za jednu z deseti žen světa, které mají nejlepší styl – spolu s herečkou Kristen Stewart či vévodkyní z Cambridge.

Smysl pro módu Beyoncé možná zdědila už po své babičce z matčiny strany, která byla švadlenou. Navíc Tina Knowles, matka Beyoncé, je stylistka. To by bylo, aby se rodinné geny a vkus na Beyoncé nějak nepodepsaly! V roce 2004 začaly matka a dcera Knowlesovy uvažovat o vlastní módní značce – a hned na podzim následujícího roku ji oficiálně založily. Jmenuje se House of Deréon a název je poctou zmiňované zpěvaččině babičce, švadleně a rodačce z Louisiany Agnès Deréon. Značka nabízí převážně kousky na běžné nošení, ale často se inspiruje i kostýmy, ve kterých Beyoncé vystupuje.

Zpěvaččina záliba v oblečení, její spontaneita a nedostatek „hvězdných manýrů“ daly vzniknout i ojedinělé spolupráci s americkým návrhářem Tomem Fordem: při představování jeho kolekce na jaro 2011 si „střihla“ roli modelky a bravurně odchodila přehlídku! Svou znalost trendů a smysl pro módu mohla letos uplatnit také při spolupráci s Pepsi, kdy pro ni jako hlavní tvář reklamní kampaně vytvořila sérii stylizovaných portrétů.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video