I zimní móda může být sexy | e15.cz

I zimní móda může být sexy

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ten stereotyp je ubíjející. Hodíte do davu „zimní oblečení“ a vrátí se vám z něj „péřovka a hucule“. Nééé! Zimní móda z vás vážně nemusí dělat sněhuláka.

Češky jsou tak krásné ženské. Některé dokonce dokážou zastavit stárnutí a v padesáti vypadají, jako by jim bylo dvacet. Není za tím nic jiného, než snaha chvíli se věnovat sobě samé, prolistovat si módní časopisy a udělat revizi skříně, jestli v ní nejsou nějaké kusy, které jsou vážně „de móde“.

I když máme mít úctu k našim maminkám, takřka bez výjimky zastávají názor, že důležité je, aby oblečení bylo pohodlné. To ovšem v jejich podání znamená, že co se zimního oblečení týče, obětují estetiku na oltář tepla. A co dělají dcery? Berou za svůj maminčin náhled na věc, a člověk se pak někdy nestačí divit, v čem vyrazí v zimě do ulic.

Přitom těch možností je tolik a teď, kdy ještě sníh nepadá na naše hlavy, máme šanci vyrazit na nákupy, podívat se po nějaké sexy zimní bundičce, ve které vyrazíte na hory, teplém kabátě, kterým kolegům (a hlavně kolegyním!) v práci vyrazíte dech, kozačkách, šálách, čepicích… těch věcí je tolik, že není čas ztrácet čas. Sáhněte po platební kartě a vyrazte do obchodů.

A jestli nevíte, kam byste vlastně měla zamířit, kde si můžete být jista tím, že ať už si koupíte cokoliv, tak to bude podle posledních trendů (a módní policie by vás pochválila), vsaďte na jistotu - BOSS Store v Praze Na Příkopech. Najdete tu širokou nabídku všeho, na co si vzpomenete. Prošívané kabáty a péřové bundy, co neskryjí vaše křivky. Kozačky v jezdeckém stylu, které rozvíří fantazii každého mužského ve vašem okolí. A pokud nepůjdete nakupovat sama, ale i s tím svým, i on si tu přijde na své a rozhodně nebude znuděně sedět v křesílku a hypnotizovat hodinky.

Nezapomeňte ale, že zima není jen sníh a mráz a zima lezavá. Jsou to i firemní a soukromé večírky, společenské akce, Silvestr. Nechybí Vám na tyhle příležitosti ve skříni nějaké koktejlové šatičky? Nebo dlouhé šaty? A co botky, ve kterých budete mít nožky jako Daniela Peštová? Že ne? Copak vy chcete tuhle zimu sedět doma za pecí? Ne, nechcete jít v tom, co už máte doma druhou sezónu, že ne?! Rozmyslete si to! A nejlépe hned a pohledem na tyhle stránky – www.myfashion.cz. Vsaďte se o „louboutinky“, že se tam tuhle zimu obléknete od hlavy až k patě!

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video