Jaké náramkové hodinky jsou in | e15.cz

Jaké náramkové hodinky jsou in

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pokud si vybíráte nové náramkové hodinky, určitě byste měli sáhnout po takových, které splní veškerá vaše očekávání. Zároveň by měly být v souladu s aktuálními trendy, co se týká jejich designu i funkcí. Připravili jsme pro vás několik doporučení, abyste věděli, co vše při výběru hodinek zohlednit. V tomto článku na vás tak čeká spousta rad a inspirace.

Digitální nebo analogové hodinky

V nabídce hodinářství naleznete jak digitální, tak i analogové hodinky. Zatímco ty digitální zažily svůj boom před několika lety, analogové se právě dnes opět vracejí do módy.

Digitální hodinky se v současnosti prodávají především ve sportovních variacích, jelikož se na ně podíváte a ihned vidíte, kolik je právě teď hodin. Navíc jejich celkové provedení (gumový náramek, jednoduchý tvar) spíše vybízí ke sportovnímu nošení. Analogové hodinky se vyrábějí spíše jako univerzální. To znamená, že se dají využít na sport, na nošení do práce i večer do společnosti.

Bohatá nabídka funkcí

U moderních hodinek se neklade důraz pouze na jejich design. Především muži vybírají hodinky s pokročilými funkcemi, které každý den využijí. Patří mezi ně například stopky, zobrazení data nebo vodotěsnost. V případě vodotěsnosti bývá na hodinkách uvedeno, do jaké hloubky se s nimi můžete potápět. Vodotěsnost oceníte tehdy, když venku zmoknete, když si hodinky nebudete chtít sundávat do vany nebo se je rozhodnete vzít do bazénu.

Většina moderních hodinek již disponuje baterií. Jakmile se zastaví, stačí zajít do hodinářství a tam si ji nechat vyměnit. Mechanické hodinky pomalu mizí z našeho trhu. Ty bateriové jsou totiž téměř bez starostí. V závislosti na kvalitě svého strojku by měly být i maximálně přesné. Výměna baterie je většinou nutná až po několika letech používání.

Atraktivní design

V současnosti můžete sáhnout po hodinkách, které splní vaše konkrétní představy, co se jejich provedení týká. Při výběru hraje velkou roli velikost ciferníku - dnes jsou trendy spíše větší a výraznější ciferníky. Dále šířka, materiál a barva řemínku - oblíbené jsou tenké i širší řemínky, v kovu i z kůže a v celé škále barevných odstínů.

Řemínek spolu s ciferníkem by měl dokonale ladit jemnými detaily, aby hodinky vytvářely celkově atraktivní doplněk pro každou příležitost. Ciferník bývá zakryt odolným minerálním sklíčkem.

Pokud je řeč o designu, dámské náramkové hodinky se pomalu přibližují pánským modelům. Mnoho výrobců se zaměřuje také na hodinky v tzv. unisex provedení, které je vhodné pro obě pohlaví.

Pokud sáhnete po hodinkách od osvědčeného výrobce, máte zde jistotu, že budou dle aktuálních trendů a ve vysoké kvalitě. Za tyto hodinky si sice musíte připlatit, vaše investice se ale rozhodně vyplatí. Pěkné, moderní a zároveň kvalitní hodinky zakoupíte v obchodě Timestore.cz.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery