OBRAZEM: Když krása pomáhá.. | e15.cz

OBRAZEM: Když krása pomáhá..

Monika Kváčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Velká módní show Jiřiny Tauchmanové patří již několik let mezi významné společenské událostmi na poli módy. Tento rok se konala v odsvěcené kapli Sacre Coeur na pražském Smíchov a stejně jako v loňských letech měla vedle představení nové kolekce známé návrhářky také charitativní účel.

Originální byl již samotný vstup na letošní módní show, který vznikl zapojením partnera a pořadatele akce – šperkařské společnosti Trollbeads. Klasické vstupenky totiž nahradila charitativními mincemi Troll coin, jejichž zakoupením návštěvníci přispěli částkou pět set korun na výzkum protinádorových léčiv. Celkově tak získala nadace Rakovina věc veřejná částku 200 000 korun.

Módní přehlídka Jiřiny Tauchmanové prezentovala několik kolekcí návrhářky. V kolekci office viděli návštěvníci klasické i extravagantní modely sukní, halenek i pánských košil. Následovala casual kolekce, tedy oblečení vhodné do práce i pro volný čas.. Vyvrcholením večera byla jako vždy kolekce malých a velkých večerní šatů, při které se prý letos nechala Jiřina Tauchmanová při tvorbě modelů inspirovat duchovními obrazy Renaty Olšové.

Večerem provázela exotická moderátorka Lejla Abbassová, jenž při svých moderátorských výstupech rovněž zazářila v šatech z dílny Jiřiny Tauchmanové a špercích Trollbeads. Na přehlídce nechyběla tvář nadace Rakovina věc veřejná Vlaďka Ebrová, o kulturní zážitek se postaralo bez nároku na honorář houslové trio Inflagranti.

Autor: Monika Kváčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video