Módní trendy: Kozačky a kotníčkové boty na zimu | e15.cz

Módní trendy: Kozačky a kotníčkové boty na zimu

Oxana Ondříčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mrazy jsou již tu a nám nezbývá nic jiného, že se jim se svým šatníkem podřídit. Ale i to jde provést se stylem. Možností je mnoho – kotníčkové boty, kozačky pod a nad kolena, stačí si jen vybrat.

Kotníčkovým botám letos vládne především semiš a klínkový podpatek, který je tak pohodlný a přitom elegantní, že se s ním budete těžko loučit. V barevné škále převládá především černá, hnědá a šedá. Letošním tipem jsou boty s cvočky, třásněmi, kovovými aplikacemi, kožíškem a výšivkami. Vzít si k nim můžete návleky ať už vlněné nebo „chlupaté“, které jsou velkým trendem.

Pokud preferujete kozačky, díky kterým můžete v zimě nosit i krátké sukně, pak letos rozhodně nezapomeňte na kozačky nad kolena, ve kterých vám zaručeně zima nebude. Oblíbený je stále i jezdecký styl, což vyhovuje ženám, které preferují pohodlnou obuv bez podpatku. U kozaček s podpatkem jsou favoritem kovové aplikace – ať už kovový podpatek nebo na cvočky či zipy na povrchu boty. Posledním často diskutovaným tématem jsou válenky - jsou již pasé? To je celkem častá diskuse v módních kruzích. Zda je nosit či ne už záleží jen na vaší osobní volbě.

Autor: Oxana Ondříčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video