Look líčení letošní zimy ve stylu 3D a metalických barev | e15.cz

Look líčení letošní zimy ve stylu 3D a metalických barev

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zlaté plátky, kočičí oči a trojrozměrný efekt jsou typické efekty pro líčení na letošní zimu a plesovou sezónu. Nechte se inspirovat zvučnými jmény světoznámých značek a vyzkoušejte úplně jiný styl.

Look pro něžné blondýnky

Výrazné barvy, přirozená krása zlaté odlesky i kouřový make up - to vše nabízí nový styl vizážistů z dílen Valentina, Karla Lagerfelda a Anny Sui. Podle nich letošní zimu vyhrály studené tóny na víčkách i rtech zároveň. Karl Lagerfeld dosud používal dvojkombinace očních stínů, a zdá se, že „zelená - modrá , pro blázny dobrá“ je pro tuto sezónu opravdu pasé. Všimněte si však, jak jemně tato kombinace působí - stačí jen zvolit správný odstín světlemodré a žlutozelené.

Akční styl lze spíše hledat u Anny Sui, která vytvořila trend mladistvosti a rebelského vzhledu pomocí flitrů, metalických odlesků a výraznějších očních linek. Ty by měly být v tekuté formě, protože vydrží déle a působí jako skvělý kontrast k lesklým barevným stínům.

Večerní líčení hraje zlatavými tóny

Popraškem jako ze zlata se nechali unést renomované značky, ať už jde o Pradu, Zaca Posena či Versaceho. Rozdíl však spočívá především v intenzitě odlesků. Chcete ukázat, že máte zlaté srdce?

Vyzkoušejte líčení z přehlídkových mol Donatelly Versace .

Pro zvýraznění očí budete potřebovat hnědé a zlaté stíny (práškové vydrží déle než krémové, i když krémové zase oči více rozjasní), černou kajalovou tužku a řasenku. Na vnitřní stranu víčka naneste zlaté stíny a na vnější stranu víčka aplikujte středně hnědé práškové stíny. Přechod mezi oběma stíny má být plynulý, proto je prsty nebo vatovými tyčinkami jemně rozetřete do ztracena.

Spodní víčko poprašte hnědými stíny také. Tím dosáhnete kouřového efektu. Nezapomeňte do vnitřního koutku nanést zlaté stíny , které perfektně rozzáří pohled – a o to přece jde. Na závěr orámujte oči kajalovou tužkou a naneste řasenku. Supersexy líčení se sluší dokončit jemným leskem na rty a rtěnkou tělové barvy. A vzhůru do víru tance a zábavy!

Zimnímu líčení vládne 3D i „nedbalá“ krása

U líčení ve stylu 3D Chanel vsadil na matnou a bezchybnou pleť a stříbrné, lesklé plátky, které jsou nalepeny na celém očním víčku a na řasách. Efektní a velmi extravagantní líčení, v němž vás nikdo nepřehlédne!

Trendy pro zimní sezónu diktuje, kdo jiný, než módní ikona - Paříž. Vzhled ve znamení návratu metalických očí a 3D líčení, popírá Yves Saint Laurent, jehož trend líčení se vrací k nedbalému grunge looku. Základem úspěchu je hladká pleť, kterou docílíte správně zvoleným make-upem. Ten by měl korespondovat s tónem vaší pleti. Proto se nedejte zlákat tmavým odstínem tekutého pudru a raději používejte tři nebo čtyři dny tónovací tělové mléko, které vaši pokožku nenásilně natónuje do opáleného vzhledu.

S líčením očí se držte zpátky. Víčka stačí poprášit zlatými pudrovými stíny a zvýraznit řasy jednou vrstvou řasenky.Svěžest pleti zvýrazní krémová tvářenka. A komu bude look Zaca Posena slušet? Nejlépe sedí světlovláskám se snědou pokožkou. Že jste bruneta? To přece nevadí, grunge look styl je víc o pohodlnosti a umění cítit se uvolněněně, než o tom do které škatulky typů nás vizážisté řadí.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video