Manuál péče pro každý dekolt | e15.cz

Manuál péče pro každý dekolt

ZDROJ: Ženy - E15

Hana Soukupová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ať už vás matka příroda obdařila ňadry 75A, anebo při výběru podprsenky pátráte mezi největšími velikostmi, váš dekolt může oplývat svůdností! Stačí zvolit tu správnou péči pro vás.

Ženy vybavené chlapeckým hrudníkem někdy závistivě pošilhávají po svých vybavenějších kamarádkách. Jenže dámy, k nimž byla příroda štědrá, to vidí často opačně a menší velikost by braly všemi deseti. Zanechte všech lamentací a začněte být hrdá na ňadra, která jste dostala do vínku právě vy. S pár chytrými triky ze svého dekoltu vytěžíte maximum!

RAMENA SE POSTARAJÍ O TEN SPRÁVNÝ ÚHEL

Držte ramena zpříma a vaše ženské proporce vyniknou. Jak jednoduše procvičit ramena? Naučte se jednoduché cvičení, které můžete provádět i v práci. Stačí jen 10x za sebou srolovat levé rameno co nejvíc dopředu a pak dozadu. Cvičení potom zopakujte i s pravým ramenem a nakonec s oběma najednou.

PEELING ANO, ALE JEMNĚ

Dvakrát týdne svůj hrudník ošetřete peelingem. Protože je plet na hrudníku jemnější než jinde na tele, použijte radši peeling na obličej, který je o poznání šetrnější než přípravky na tělo.

PADNOUCÍ PODPRSENKA JE ZÁKLAD

Výběr správné podprsenky je klíčovým momentem v péči o vaši chloubu. To je univerzální rada pro každou velikost nader. V den, kdy si půjdete vybírat spodní prádlo, se obléknete do světlejšího trička nebo halenky.

Ty totiž odhalí případné hrbolky či nerovnosti, které by se v tmavém roláku skryly. Pokud potřebujete hrudník zvýraznit, sáhnete po vyztužené podprsence s půlkruhovými košíčky. Chcete-li na objemu spíš ubrat, zvolte podprsenku, která zakrývá celá ňadra a poskytuje jim dostatečnou oporu.

OVLÁDNETE UMĚNÍ AUTOMASÁŽE

Působení speciálních krému na prsa můžete znásobit efektivní masáží. Vmasírujte si ho následujícím způsobem. Levou ruku položte na spodní okraj pravého ňadra.

Pravou rukou zase spočiňte na spodním okraji levého ňadra. Pak pleť masírujte malými kroužky až ke krku. Nezapomeňte na oblast mezi ňadry, která je vystavena na odiv nejčastěji.

Otázka pro Vás: Jak oddálit stáří?

Autor: Hana Soukupová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video