Manuál péče pro každý dekolt: Velká prsa | e15.cz

Manuál péče pro každý dekolt: Velká prsa

ZDROJ: Ženy - E15

Archiv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vaším trumfem jsou plné tvary a ženskost. Díky masáži lufou, zpevňujícím přípravkům a domácí masce z mořských ras lépe odoláte působení zemské gravitace. A nezapomeňte posilovat záda!

BAZÉN NEBO CVIČEBNÍ REHOLE

Ženy s objemným hrudníkem mají jedno společné téma: bolest zad. Posílit tuto část těla je pro vás naprosto klíčové. Jestli vám vodní živel není cizí, choďte třikrát týdne do bazénu. Nejúčinnější pro vás budou dva základní styly: prsa a kraul.

Pokud ve svém rozvrhu nemáte žádné volné políčko pro návštěvu bazénu, posilujte záda speciálními cviky. Tady je pro začátek alespoň jeden. Sednete si na stoličku a do každé ruky si vezmete jednu láhev s vodou. Pak s rovnými zády nakloňte trup před sebe. Zdvihnete paže a počítejte do deseti. Chce to tři série po patnácti!

OBJEVTE EGYPTSKOU LUFU

Proč si nedopřát rovnou peeling i masáž zároveň! Svůj hrudník opatrně promasírujte žínkou z jemné lufy. Vlákna z této tykvovité rostliny vám prokážou neocenitelnou službu. Zbavíte se tak vrstvy odumřelých buněk a zároveň podpoříte krevní oběh.

ZPEVNĚTE PLEŤ ŘASAMI

Zpevňující sérum nebo krém na poprsí vám pomůže zachovat co nejpevnější tvar. Podobným přípravkům se přezdívá neviditelná podprsenka. Nemusíte ale sázet jen na kosmetické přípravky, které si pořídíte v drogerii.

Vyrobte si doma vlastní masku z mořských řas a jednou týdne ji používejte ke zpevnění své pleti. Stačí smíchat čtyři lžíce prášku z mořských řas s trochou teplé vody. Masku si rozetřete po celém hrudníku a nechte 30 minut působit.

NEZANEDBÁVEJTE SVÁ ŇADRA ANI V NOCI

Spaní na břiše nebo na straně podporuje vznik záhybu. Zkuste se uvelebit spíš na zádech, to je pro váš hrudník ta nejšetrnější poloha.

Autor: Archiv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video