Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend představí to nejlepší z české módní scény | e15.cz

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend představí to nejlepší z české módní scény

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Fashion Week z minulého týdne vystřídala další věhlasná módní událost - Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013.

Ucelený program módní události v následujících dnech nabídne to nejlepší z české módní scény, zahraniční značky, významné hosty společenského a kulturního dění včetně studentů módního designu. V současné době je do projektu přihlášeno přes 30 českých designérů, na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu uvidíte například Jakuba Polanku, Kateřinu Geislerovou, Hanu Stocklassovou (boheme), Petru Balvínovou, Hanu Havelkovou, Janu Minaříkovou, Pavla Brejchu, Vladimíra Staňka a další, ze značek se pak budou prezentovat mimo jiné Simple Carollinum Concept Store, Dušní 3 nebo Fashion & Soul.

Pozvání na akci přijala také řada významných hostů, mimo jiné světově proslulý návrhář obuvi Jimmy Choo.

První přehlídkový den byl slavnostně zahájen ambasadorkou Simonou Krainovou a tváří Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 Vierou Schottertovou, která svou účastí podpořila projekt již na tiskové konferenci. V komponované show komentující trendy se představili Viktoria Vittori, Marcel Holubec W., The Address Idea, Orsolya Csík.

Moderování tiskové konference den před zahájením se ujal Vlasta Korec, který přivítal všechny zástupce projektu a představil charitativní projekt módní tašky MBPFW 2013. V prodeji bude ve Fashion stanu a v prostorách doprovodného programu. Fashion Bag MBPFW je pro tento rok vyroben v exkluzivní edici v černé barvě vkombinaci s bílou a červenou. Každý návštěvník zakoupením této tašky přispěje na léčbu roztroušené sklerózy.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video