Michael Kors otevřel první prodejnu V ČR

Fotogalerie Světoznámý návrhář Michael Kors otevřel v říjnu první prodejnu Michael Kors Lifestyle u nás. První pražská pobočka o rozloze téměř 100 metrů čtverečních nabídne zákazníkům doplňky značek Michael Kors Collection a MICHAEL Michael Kors - hodinky, šperky, obuv, brýle a také široký sortiment parfémů.
19.10.2013 20:00 |

Michael Kors je světově proslulý, oceňovaný americký módní návrhář luxusních doplňků i módních kolekcí. Jeho tvorba se vyznačuje strohými liniemi, nositelnou elegancí, nadčasovým designem a luxusním vzhledem. Důkazem o kvalitách může být i to, že si jeho kousky oblíbila řada světových celebrit, např. Heidi Klum, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez, Rachel McAdams, Michelle Obama, Blake Lively nebo Cameron Diaz.

OBRAZEM: Michael Kors Lifestyle
Fotogalerie

Společnost nesoucí jméno návrháře v současné době nabízí široké portfolio produktů značek Michael Kors a MICHAEL Michael Kors zahrnující doplňky, obuv, hodinky, šperky, pánskou a dámskou konfekci i bohatý sortiment parfémů. Butiky Michael Kors jsou provozovány, napřímo nebo prostřednictvím licenčních partnerů, ve městech po celém světě - New Yorku, Beverly Hills, Chicagu, Londýně, Miláně, Paříži, Mnichově, Istanbulu, Dubai, Soulu, Tokiu a Hong Kongu. Nyní mají všichni čeští milovníci značky Michael Kors příležitost pořídit si její stylové doplňky také v Praze v Centru Chodov.

Design české prodejny je navržen v podobném konceptu jako ostatní pobočky Michaela Korse. Převládá ležérní styl s nadčasově elegantními prvky, blyštivé kovové plochy, zrcadla a velkoformátové vintage fotografie, které navozují glamour atmosféru.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění