Móda na Grammy 2013: Kdo zazářil a kdo se měl jít raději převléknout? | e15.cz

Móda na Grammy 2013: Kdo zazářil a kdo se měl jít raději převléknout?

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Grammy Awards patří mezi nejvýznamnější hudebním ocenění na světě. Stejně jako další velké společenské události podobného typu se vyznačuje velkou koncentrací světových celebrit, které si nechtějí nechat ujít příležitost náležitě se blýsknout před kamerami i blesky fotoaparátů. Podívejte se, kdo tentokrát opravdu zazářil a komu se snaha zaujmout příliš nepovedla...

Hudební ceny Grammy udělovala Národní akademie hudebního umění a věd ve Spojených státech už po padesáté páté. Ocenění za výjimečné úspěchy v hudebním průmysl získávají umělci celkem ve sto deseti kategoriích napříč hudebními žánry.

Loni na cenách Grammy bodovala zpěvačka Adelle, která získala vítězství rovnou v šesti kategoriích a ani letos neodešla bez ocenění. Květované šaty s podivným folklorním vzorem však měla zpěvačka, která hrdě nosí svá kila na víc a obvykle v oblékání boduje jednoduchým vytříbeným retrostylem, raději nechat doma.

Oslnit se tentokrát nepodařilo ani jindy překrásné popové divě Jennifer Lopez. Místo sexyšatů zdůrazňujících její křivky a přednosti si tentokrát oblékla prapodivnou neforemnou černou kreaci (i když s patřičně vysokým rozparkem), která by se v kombinaci s poněkud nešťastným drdůlkovitým účesem uplatnila spíše v koupelně.

Módní reputaci hvězdám pop music naopak napravily překrásná Rihana v zářivé rudé róbě a neméně oslňující Taylor Swift, která v bílch šatech připomínala antickou bohyni. Jak to slušelo či naopak neslušelo dalším celebritám, např. Nicole Kidman, Kate Pery a dalším, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video