Módní inspirace na jaro: Jak nosit a kombinovat barvy | E15.cz

Módní inspirace na jaro: Jak nosit a kombinovat barvy

Monika Kváčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Už před nastupujícím jarem zaplavily obchody nové kolekce oblečení, které nenechávaly nikoho na pochybách, že trendem letošní jarní sezóny budou barvy ve všech odstínech a podobách...

V ulicích to však zatím stále ještě vypadá nudně, šedě až skoro podzimně. Jako by se české ženy barev bály. Jestli také patříte k těm, které barvičky oslovují ale nevědí jak na to, nechte se inspirovat celebritami i naším článkem!

Výrazné boty a doplňky

I přestože jste vyznavačkou tmavých nebo neutrálních barev a váš šatník zrovna nezáří, nemusíte jej od základu měnit a stejně můžete být in stejně jo Eva Longoria, Natalie Portmann nebo Fergie.

Právě neutrální základ se ke kombinaci skvěle hodí. Stačí si jen pořídit pár barevných doplňků, např. boty, pásek nebo kabelku.

Eva Longoria Autor: Ženy - E15

Natalie Portmann Autor: Ženy - E15

Fergie Autor: Ženy - E15

Zářivé doplňky ozvláštní i neutrání outfit Autor: Ženy - E15

Stačí jeden barevný kousek Autor: Ženy - E15

Stejnou službu vám prokáže i opačný postup - doplníte-li výrazně barevné oblečení doplňky v neutrálních tónech či se stejným barevným základem nemůžete udělat chybu.

Pohrajete li si navíc s kombinací barev, tak jako se to podařilo např. Sarah Jessice Parker nebo Kim Kardashian, zcela jistě vás na ulici ani ve společnosti nikdo nepřehlédne.

Červená s hnědou ladí Autor: Ženy - E15

Sarah Jessica Parker Autor: Ženy - E15

Kim Kardashian Autor: Ženy - E15

Maxi sukně jsou jedním z jarních trendů. Autor: Ženy - E15

Máte-li odvahu nechte se zlákat k hrátkám s barvami. Zda zvolíte cestu barevného ladění nebo kontrastů, záleží jen na vás.

V dobře zvolených barevných šatech a botech, s jemným líčením a s romanticky zvlněnými vlasy můžete vypadat stejně kouzelně jako např. Selena Gomez.

Selena Gomez Autor: Ženy - E15

Nebojte se ani nápadných barev Autor: Ženy - E15

Autor: Monika Kváčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video