Módní inspirace: Sebevědomá a sexy v letní sukni | e15.cz

Módní inspirace: Sebevědomá a sexy v letní sukni

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zahoďte (alespoň pro horké letní dny) džíny a sáhněte po něčem vzdušnějším. Letní sukně se hodí do práce i na večírek. Tyhle vám budou slušet!

Ačkoli si myslíte že nemáte právě ideální postavu postavu nebo k sukním nemáte právě vřelý vztah a považujete se spíše za kalhotový typ, zkusne projednou tyto předsudky hodit za hlavu. Horké slunečné dny a letní výprodeje přímo vyzývají k tomu, aby jste si nějakým letním kouskem oživila svůj šatník. Kalhoty samozřejmě nezahazujte, ale alespoň protentokrát nechte prostor své ženské stránce a podtrhněte svou přirozenou něžnost a přitažlivost.

Paní móda aktuálně přeje téměř všem střihům i barvám, takže určitě i pro sebe naleznete tu pravou. Áčkové sukně vám mohou pomoci zamaskovat silnější stehna i širší boky. V aktuální trendy délce vysoko nad kolena, budou slušet hlavně vysokým ženám s pěkně tvarovanýma nohama, pokud vaše postava není právě ideální sáhněte raději po délce ke kolenům nebo lehce nad.

Stejně jako pouzdrová sukně i tento typ se hodí jak pro volný čas, tak do práce i na slavnostní příležitosti, stačí jen zvolit vhodný materiál a vhodnou kombinaci s halenkou či topem, obuví a doplňky.

Potřebujete nějakou dobře vypadající sukni, která zvýrazní přednosti vaší postavy, na nošení do práce nebo do kanceláře? Pak zkuste i vy podlehnout trendu pouzdrových sukní se zvýšeným pasem. Retrostyl v současlé době „letí“ A vyšší pas vám navíc prodlouží postavu.

Tzv. maxisukně v délce až ke kotníkům jsou in už druhou sezonu. Sluší hlavně vysokým ženám a s vhodnými doplňky je můžete využít jako alternativu k večerním šatům na letní párty.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video