Módní prezentace Grace’n’Glamour nabídne milovnicím módy luxus i originalitu | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Módní prezentace Grace’n’Glamour nabídne milovnicím módy luxus i originalitu

Monika Kváčková

Talentovaní čeští designéři opět představí svoji tvorbu určenou příznivcům módy a luxusu. Ten je ve smyslu filozofie více než známými módními značkami vyjádřen mimořádnou kvalitou materiálů a dokonalým zpracováním.

První adventní víkend, v sobotu 1. prosince 2012 od 12.00 do 21.00 hodin se v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně uskuteční pokračování luxusní módní události Grace'n'Glamour - prodejní prezentace originálních oděvů, šperků a doplňků. Cílem této události je vytvářet prostor pro pravidelná setkávání známých i vycházejících návrhářských hvězd a přivádět k nim nadšené a stálé obdivovatele jejich tvorby.

Grace’n’Glamour nemá ambice být masovou akcí a konkurovat v této oblasti již zavedeným a úspěšným projektům. Jako všechny náročné milovnice módy chceme mít možnost vybírat si nejenom z drahých kolekcí známých módních značek. A máme velkou radost, protože většina návrhářů vystavujících v květnu na první G’n‘G s námi chce jít touto cestou dál. Proto jsme se rozhodly k pokračování ještě v tomto roce,“ říká jedna z autorek projektu.

Na podzimní Grace’n’Glamour představí své nové kolekce Monika Drápalová, Pavel Ivančic a Iveta Pecuchová. Premiéru zde budou mít také večermí modely Hany Havelkové, modely Pavla Brejchy nebo Natálie Steklové. Ze šperkařů se můžete těšit na Michala Kadaníka nebo Lubora Bauma.

Autor: Monika Kváčková
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!