Módní tipy na plesovou sezonu: doplňky hrají prim | e15.cz

Módní tipy na plesovou sezonu: doplňky hrají prim

ZDROJ: Ženy - E15

Oxana Ondříčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Je tu leden a s ním začíná oblíbená plesová sezóna – jedna z příležitostí, kdy si můžete připadat jako popelka na bále. Jaké ale zvolit doplňky?

Boty

Základem celého večera jsou boty – pokuste se skombinovat krásu s pohodlím. Pokud budete chtít večer tančit, pak sáhněte raději po pohodlných botách, ze kterých nebudete mít puchýře.

Vhodnější jsou uzavřené boty, ale s hezkou pedikúrou můžete zazářit i s otevřenou špičkou. Rozmyslete se, jaké budete mít šaty – nutnost sladit kabelku se střevíčky je dávno pasé, můžete mít sladěné dva kousky (šaty a kabelka nebo šaty a boty).

Psaníčko

Na ples se chodí s malou kabelkou nebo psaníčkem do ruky. Ozdobená může být flitry, štrasem, cvočky, volánky, výšivkou… důležité je, aby kombinace byla decentní – pokud budete mít výrazné šaty s ozdobami, pak rozhodně pouze s jednoduchou kabelkou a botami.

Šperky

K elegantní kombinaci jsou perfektní stříbrné či zlaté řetízky, nebo bižuterie s průhlednými kamínky. Oblíbená je také úzká šála (v saténu, s flitry nebo kamínky), kterou se dá zahalit jakákoli nedokonalost, a přitom zazáříte.

Doplňky do vlasů a rukavičky

Pokud si opravdu budete chtít hrát na princeznu, pak je jasnou volbou korunka. Trendy doplňky do vlasů je peří nebo síťovaný závoj přes část obličeje. Dodá vám eleganci, šmrnc a nádech tajemna.

Plesovou klasikou jsou rukavičky – zásadou je, aby vám koukala kůže. Proto jsou vhodné k šatům bez rukávů, kde dají vyniknout pažím. Naprosto nevhodné jsou k šatům s rukávem.

Autor: Oxana Ondříčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video