Módní tipy pro plesovou sezónu: Zapomeňte na výstřih, odhalte záda! | e15.cz

Módní tipy pro plesovou sezónu: Zapomeňte na výstřih, odhalte záda!

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chcete být na plese za hvězdu? Zapomeňte na výstřih v předu, IN jsou holá záda!

Ačkoli současná doba a mnohé ženy razí prvoplánové odhalování, rafinovanému svádění ještě neodzvonilo. Na to postupně přišly i některé celebrity a tak na honosných společenských akcích můžeme pozorovat stále častěji nový trend – odhalená záda!

Pokud i vy chcete být na plese za hvězdu ve stylu hollywoodských krasavic, nechte se inspirovat. Nemusíte se bát nadměrných výdajů za šaty proslulých značek, stoupajícího trendu si již povšimli i „běžní“ výrobci společenských šatů, takže pěkné modely seženete i v nižších cenových relacích kolem 3-6 tísíc korun, inspirativní kousky naleznete i v naší fotogalerii.

Abyste se však místo obdivného „áách“ nedočkaly posměšného „pchhh““, dodržte při výběru šatů i následném styllingu několik jednoduchých zásad:

  • Šaty by měly mít jednoduchý střih, jelikož odhalení zad je samo osobě dosti výrazným detailem. Nejlelegantněji budou vypadat v délce až na zem.
  • Dejte pozor na to, aby zadní výstřih nevedl příliš hluboko a neodhalily jste více než chcete.
  • Klasická podprsenka nepřichází v úvahu, raději ale zapomeňte i na tu se silikonovým zadním pruhem, zkazily byste celkový efekt.
  • Elegantní šaty totřebují i elegantní účes - v případě těch s odhalenými zády to platí dvojnásob. Vlasy proto vyčešte nebo sepněte nahoru
Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video