Módní trendy ve stylu celebrit: Třpytivé šaty | E15.cz

Módní trendy ve stylu celebrit: Třpytivé šaty

Redakce

Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala (zkráceně MET Gala) je prestižní módní událost, která se každoročně vykazuje obrovskou koncentrací celebrit, stejně jako např. předávání Oscarů. A jako taková je samozřejmě i vítanou příležitostí předvést co nejhonosnější róby. Letos celebrity vsadily predevším na lesk a třpyt.

Stejně jako na předávání Oscarů se na červený koberci objevovaly krásky ve světlých nebo třpytivých šatech v tělové, zlaté a stříbrné barvě. Barevných rób i klasických černých čatů bylo i tentokráte poskrovnu - zde zabodovaly např. Rihana v šatech připomínajících kůži aligátora nebo René Zellweger.

Většina dam, až na drobné výjimky volila velkou večerní toatelu, obvykle také s patřičně hlubokým výstřihem anebo naopak sáhodlouhým rozparkem. V tomto směru zvítězila jednoznačně modelka Anja Rubik, jejíž rozparek nejen že odhaloval celou nohu i s kyčlí, ale také nikoho nenechával na pochybách o absenci spodního prádla.

Jako nejlepší hodnotili módní kritici šaty které na sobě měla Gwyneth Paltrow. Ale i ostatní ženy oblékly na 2012 Costume Institute Gala krásné kousky! Podívejte se sami.

Gwyneth PaltrowGwyneth PaltrowAutor:

RihannaRihannaAutor:

Cameron DiazCameron DiazAutor:

Anja RubikAnja RubikAutor:

Karolina KurkovaKarolina KurkovaAutor:

Anna Wintour a Miuccia PradaAnna Wintour a Miuccia PradaAutor:

Scarlet JohannsonScarlet JohannsonAutor:

René ZellwegerRené ZellwegerAutor:

Autor: Redakce
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!