Multifokální brýle jsou ideálním pomocníkem aktivní ženy | e15.cz

Multifokální brýle jsou ideálním pomocníkem aktivní ženy

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Přestože se stále cítíte mladá a užíváte si života více než kdy dříve, po čtyřicítce mohou vaše oči začít zlobit. Cítíte při práci na počítači nebo psaní SMS zpráv větší únavu očí? Přistihla jste se při čtení svého oblíbeného časopisu, jak oddalujete text od očí? Pak můžete být presbyop.

My ženy máme nutkání dělat několik věcí najednou. Jednou rukou oprašujeme dítěti kalhoty od písku a druhou si u ucha držíme telefon, prostřednictvím kterého mluvíme s kolegyní o rozpočtu na další měsíc. Nebo píšeme na počítači pracovní email a neustále očima těkáme k plotně, jestli se nám nepálí večeře. Přitom namáháme své oči, které musejí rychle zaostřovat na blízko a do dálky.

Bohužel se každý z nás, ženy i muži, staneme ve věku nad 45 let presbyopem. Naše oči postupně ztrácejí pružnost a obtížněji zaostřují na blízké předměty. Nejedná se o nemoc a proti presbyopii (vetchozrakosti) neexistuje prevence. Je to přirozená součást procesu stárnutí oka.

Multifokální brýle vám zajistí jasné vidění na všechny vzdálenosti

Nezoufejte, existuje ideální řešení na korekci vašeho zraku. Střídání brýlí na blízko a do dálky je již minulostí, stejně jako nevzhledná bifokální skla rozdělená viditelnou čarou.

Nejmodernějším řešením vašeho vidění jsou multifokální brýlové čočky Varilux®, se kterými už nikdy nebudete muset brýle střídat. Díky plynulému nárůstu dioptrií s nimi můžete pohodlně sledovat televizi a přitom luštit křížovky. Navíc mohou být krásným módním doplňkem.

Široká nabídka progresivních čoček Varilux zajišťuje ostré vidění na všechny vzdálenosti a brýlové čočky mohou být individuálně přizpůsobeny vašim potřebám.

Autor: Ženy - E15

Prvotřídní brýlové čočky, které musíte mít!

Věděli jste, že první multifokální brýlové sklo na světě bylo vynalezeno už před více než 50 lety firmou Essilor, která je předním výrobcem brýlových čoček? Uvedla jej pod názvem Varilux a nadále investuje do jeho vývoje.

100% garance spokojenosti a speciální akce 1+1

Aby vám multifokální brýle dobře sloužily, je třeba se svěřit do rukou odborníka, Varilux specialisty. Bojíte se, jestli budete s brýlemi spokojeni? Na multifokální brýlová skla je poskytována garance 100% spokojenosti nebo výměny po dobu 30 dní.

Ve vybraných optikách navíc nyní můžete využít speciální akci. Dva páry brýlových skel Varilux za cenu jednoho. Vyberte si druhou módní obrubu, nebo vyzkoušejte sluneční či samozabarvovací brýle Varilux.

Najděte svého optika na www.varilux.cz.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video