Na Prague Fashion Week vládla černá. Podívejte se na modely českých celebrit

Mnoho dam, které navštívily Prague Fashion Week, oblékly černou barvu. Podívejte se, jak to slušelo např. Lucii Vondráčkové, Simoně Krainové, Beatě Rajské, Anetě Viegnerové a dalším.
12.9.2013 14:00 |

Od devátého do 15. září probíhá v Praze akce Prague Fashion Week - veřejná prezentace luxusní módy ve stylu fashion weeků světové úrovně.

Prague Fashion Week byl oficiálně zahájen v pondělí v rezidenci pražského primátora na pražském Mariánském náměstí. Zahájení proběhlo za přítomnosti prvního náměstka hl. města Prahy Jiří Vávra a supermodelky Eugenie Silva, která se za svou kariéru objevila na více než 150 titulních stranách prestižních módních časopisů. Celebritami se to tam jako obvykle jen hemžilo a většina přítomých dam zvolila elegantní černou.

OBRAZEM: Prague Fashion Week
Fotogalerie

Od pondělí 9. do čtvrtka 12. září budou přehlídky ve večerních hodinách v prostorách rezidence primátora hl. m. Prahy a v prostorách hotelu Boscolo Prague. V pátek 13. září se celé dějiště PFW přemístí na Alšovo nábřeží, kde bude postaven stejně jako v loňském roce stan. Stan má kapacitu 300 míst k sezení a 150 míst k stání. Veřejná část přehlídek, které budou ve stanu od pátku 13. do neděle 15. září, bude slavnostně zahájena v pátek 13. září ve 13.00 hodin supermodelkou Petrou Němcovou a starostou MČ Prahy 1 Ing. OIldřichem Lomeckým.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění