Nahé líčení pro každý den | e15.cz

Nahé líčení pro každý den

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nahé líčení je decentní a jednoduché, vhodné pro každodenní nošení do práce i do školy. Toto líčení sluší snad každé ženě, jemně zvýrazní oči a potrhne přirozenou krásu

Potřebujete:

· Hydratační krém a oční gel
· Variace očních stínu v jedné barvě (modrá, hnědá, zelená nebo fialová)
· Řasenka
· Tužka na oči (nejlépe v barvě vlasů)
· Make-up
· Korektor
· Pudr
· Tvářenka
· Lesk na rty nebo rtěnka světlé barvy

Autor: Ženy - E15

Video návod pro nahé líčení naleznete zde:
http://www.youtube.com/watch?v=By6V4wl6LhQ&feature=youtu.be

Postup:

Krok 1 – Na čistou pleť naneseme hydratační krém.


Použijeme také oční gel, který nám revitalizuje a hydratuje pokožku okolo očí. Pokud používáte pod oči korektor, je třeba pokožku hydratovat.

Tip: Základem líčení je čistá pleť.

Krok 2 - Vždy začínáme líčit jako první oči


protože se často stává, že stíny opadají a je potřeba je očistit. Barvu stínů volíme podle vlastního uvážení, barvy očí či vlasů. Začínáme vždy nejsvětlejší barvou stínů, kterou naneseme na celé víčko. Poté použijeme středně tmavou, kterou nanášíme na střed a vnější koutek víčka a také do vnitřního oblouku očí. Stejný odstín naneseme do ztracena i pod oko a tím umocníme pohled. Líčíme i koutky očí. Do vnitřního nanášíme nejsvětlejší stín nejtmavší pak do vnějšího koutku. Nakonec můžeme doladit třetím odstínem zvolené barvy.

Tip: Pod stíny použijeme oční bázi, díky které nalíčení drží celý den.

Nyní nanášíme řasenku.

Tip: Důležité je i obočí. Pěkné obočí podpoří celý vhled obličeje, proto na něj nezapomínejme. Používáme barvu shodnou s barvou vlasů. Přirozeně obočí v horní části obtáhneme a doladíme kartáčkem.

Krok 3 – Make-up je nezbytný

Pro jeho nanášení je dobré použít štětec. Většina žen nanáší make-up prsty. Štětcem jej však naneseme více a rovnoměrně, díky tomu déle vydrží. Pod oči make-up nedáváme, zde aplikujeme korektor. Make-up nanášíme až k vlasům, uším i na krk, aby se nevytvořil barevný přechod. Pod oči aplikujeme korektor, který zakryje kruhy a vaky. Začneme s menším množstvím korektoru a do ztracena rozetřeme, dle potřeby přidáme. Korektorem můžeme zakrýt také nedokonalosti obličeje jako jsou pupínky, jizvy nebo fleky. Poté použijeme pudr, abychom make-up zafixovali a zmatnili obličej.

Tip: Na make-up vždy používáme pudr, abychom se vyhnuli nepěknému lesku pokožky. Pudr nosíme s sebou v kabelce a používáme vždy, když je třeba.

Na závěr použijeme zdravíčko neboli tvářenku. Pro tento typ líčení volíme jemně růžovou barvu, která dodá mladistvý vzhled a dokáže zúžit obličej. Nanášíme na lícní kosti.

Krok 4 – Na rty můžeme nanést lesk nebo rtěnku

V tomto případě volíme světlejší barvu, abychom zachovali přirozený vzhled. Doporučujeme růžovou či tělovou barvu, která se hodí ke všem typům žen.

29. května 2011
Zdroj: MedaPreX

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video