Našli jsme pro vás nejúčinnější push up legíny, co vydrží | e15.cz

Našli jsme pro vás nejúčinnější push up legíny, co vydrží

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Léto je za rohem a s ním přichází vyšší nároky na péči o partie, které budeme odhalovat. Cítíte, že je co zlepšovat, ale nemáte čas chodit do fitka? Naštěstí už existují legíny, které vám vytvarují křivky k dokonalosti.

Účinky modelu Livia jsou znát

V čem jsou tak jedinečné? Push up kalhoty se pyšní speciálním materiálem, který stahuje a zároveň tvaruje povislé partie. Vyzbrojit se jimi můžete naprosto kdekoliv, ať už do práce či na párty. Po měsíci nošení se vám protočí panenky. Odměnou za jejich pořízení je sexy postava, po které tolik všechny toužíme. Doporučujeme jim dát zelenou zejména v případě, že jste příznivkyní jednoduchého designu bez zbytečných nápaditostí.

Autor: Ženy - E15

Zeštíhlující kousek Carla jsou nadčasové

Stejně jako Livia, taktéž legíny Carla zužují pas, břicho a pozvédávají hýždě. Znatelným rozdílem je ale větší vyhrátí návrhářů, když propojili dva materiály do jednoho výrobku. Třešničkou na dortu pak je pět perliček, které činí kalhoty nepřehlédnutelnými. Není divu, že si získaly srdce mnoha žen všech věkových kategorií. Najdou i u vás zalíbení?

Autor: Ženy - E15

Chcete si výsledek vydřít?

Teploty atakující hranici 20 stupňů dávají palec nahoru sportování. Otázkou je, v čem se zapotit, abychom se cítili vždy jako v bavlnce. Odpověď má krátké nohy. Sportovní legíny Victoria jsou navrženy tak, aby odbourávaly vlhkost od pokožky a přitom byly saténově mekké. Dva jemné šedé odstíny vás navíc natolik zkřášlí, že budete pokukovat i po jiném využití. Podle nás neexistuje lepší volba.

Autor: Ženy - E15

Nejvyšší čas na změnu

Odprostěte se v roce 2015 od klasických džín či tvrdých kalhot a potěšte sebe i šatník kvalitními stahovacími legínami, které je radost nosit. Kdo má s nimi už tu čest, určitě vám dá za pravdu.

Ráj legín pro ženy? LEGINY.CZ

Jste milovnice legín všeho druhu? Tak to se podívejte na aktuální jarní nabídku plnou barevných vzorů.
Leginy.cz již obléká desetitisíce spokojených žen. Přidáte se?

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery