Neonové barvy - nebojte se vystoupit z šedi | e15.cz

Neonové barvy - nebojte se vystoupit z šedi

ZDROJ: Ženy - E15

Oxana Ondříčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Posledním výkřikem léta se staly barvy v odstínech fix a zvýrazňovačů, kterým je těžké odolat. Chcete-li být středem pozornosti, pak to jsou určitě barvy pro vás. Po módní scéně se rozšířily jako virus a je na vás, zda se jim ubráníte.

Možností, jak je nosit, je mnoho. První je pouze využít prvků “neonek” - například na pásku u kalhot nebo bot, čímž docílíte kontrastu s běžným oblečením. V těchto odstínech se objevují laky na nehty, doplňky nebo kabelky.

Druhou možností je skombinovat více barev na větších kouscích v duchu trendu “color-blocking”. Výsledným kontrastem jistě zaujmete, ale je důležité si dát pozor na přílišnou křiklavost. Nejlepší je pravděpodobně zvolit jednu dominantní část a doplnit ji o drobnější doplňky.

Novinkou módních mol se také staly barevné vlasy. V běžném nošení se pravděpodobně neuchytí, ale jakožto výstřelek jsou inspirativní. Po vlně nošení “hombre hair” (kdy se u tmavých vlasů odbarví pouze konečky na blond) se trend rozšířil do jiných odstínu, často právě do neonových barev - zelené, růžové, oranžové a podobných barev.

Nebojte se tedy vystoupit z šedi davu a zazáříte.

Autor: Oxana Ondříčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery