Novinky v oblasti estetické medicíny | e15.cz

Novinky v oblasti estetické medicíny

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Technologie se nezdokonalují pouze v oboru výpočetní techniky, ale i v oblasti krásy. Ošetření se stávají účinnější a méně bolestivá. Představujeme vám přístroje, které obohatily výbavu klinik letos na podzim.

Účinnější aplikace kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je součástí pojivových, nervových a epitelových tkání. K jejím funkcím se řadí schopnost vázat na sebe vodu, dále brání postupu virů a bakterií k buňkám. Množství kyseliny s přibývajícím věkem člověka klesá. Proto kliniky estetické medicíny nabízejí ošetření, kterými ji do kůže aplikují. Kyselina v kůži nastartuje proces obnovy buněk. Navíc na sebe naváže vodu, takže se pokožka opět vypne.

Běžně se do kůže dostává vpichy tenkou jehlou. Nový přístroj Vital injection aplikuje látku šetrněji a na větší plochu. Konec stroje tvoří pistole, kterou lékař přiloží ke kůži. Tu přisaje a pěti drobnými jehličkami vpraví látku do těla. Efekt zákroku je okamžitý. Případné drobné modřinky mizí do několika dnů. Ošetření je oproti klasické jehle méně bolestivé a více účinné.

Méně tuku i vrásek

Nový multifunkční přístroj LPG Cellu 6 dokáže zanalyzovat stav pokožky a podle výsledků určit nejvhodnější proceduru. Umí aktivovat pojivové tkáně, zlepšit krevní oběh i zredukovat lokalizované tukové buňky. Po 25 letech výzkumu přišel na trh přístroj, který dokáže bezbolestně odstranit více něž 50 % tuku i zpevnit a rozjasnit pleť.

Novinky v oblasti estetické medicínyAutor: Ženy - E15

Neviditelná rovnátka

Pokud jste si chtěli nechat srovnat zuby a odrazovaly vás od toho nevábné dráty a šroubky, které jsou vidět při každém úsměvu, můžete vyzkoušet rovnátka, jež nejsou vidět. Jsou vyrobená z plastu. Během léčby vyměníte minimálně čtrnáct různých nosičů, které vám americké laboratoře vyrobí přesně podle vašich zubů. Rovnátka mají nejen tu výhodu, že nejsou vidět, ale také je můžete kdykoli vyndat. Navíc se vám pod nimi nebudou kazit zuby.

Chybějící chrup spolehlivě nahradí kvalitní zubní implantáty, které zubař upevní přímo v čelisti. Jedná se o prověřený a spolehlivý způsob, jak opět získat zářivý úsměv.

Kde tyto služby najdu?

Klinika estetické medicíny Asklepion působí na českém trhu již 16 let. Za tu dobu se stala největší poskytovatelem služeb laserové a estetické medicíny v Evropě. Její lékaři se účastní mezinárodních výzkumů, svému umění učí mladé lékaře a přednášejí na významných konferencích. Pracují vždy s těmi technicky nejvyspělejšími přístroji.

Pro kliniku Asklepion je na prvním místě zdraví a spokojenost klienta. Pokud se chcete o kvalitách služeb přesvědčit i vy, objednejte si svou konzultaci a zjistěte, co vám může klinika nabídnout. Mezi další služby, která klinika nabízí, se řadí také bělení zubů, modelace prsou, zvětšení prsou a další plastické operace, laserová depilace, odstranění křečových žil, pih, masáže i omlazovací ošetření pleti.

kliniky plastické chirurgie Asklepion. Každý uvažovaný zákrok zároveň proberte osobně s lékařem. V Asklepionu jsou tyto konzultace zdarma, pokud se nakonec pro doporučený zákrok skutečně rozhodnete.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video