OBRAZEM: Český slavík 2013 - Co si oblékly slavné dámy? | e15.cz

OBRAZEM: Český slavík 2013 - Co si oblékly slavné dámy?

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ve státní opeře se před několika dny konalo vyhlášení výsledků hudební ankety Český slavík 2013. Kdo zazářil a kdo by se naopak měl jít převléknout? Podívejte se.

Letošní ročník předávání cen hudební ankety Český slavík 2013 se oproti minulému ročníku plnému překvapení vrátil do zajetých kolejí.

Na vítěznou příčku se po roce opět vrátil Karel Gott a hned za ním jen o 47 hlasů se umístil Tomáš Klus. Cenu místo našeho nejpopulárnějšího zpěváka převzala jeho manželka Ivana, neboť Mistr měl pracovní povinnosti v Německu.

Ani v kategorii žen nenastalo žádné velké překvapení. První byla i letos zpěvačka Lucie Bílá, pro cenu za druhé místo si přiletěla až z Kanady Lucie Vondráčková.

Velkým překvapením byla pro mnohé přítomné účast zpěvačky Ivety Bartošové. Ta ještě v létě zažívala jednu ze svých největších životních krizí, kterou navíc provázela značná medializace bulváru.

Většina přítomných dam i tentokrát respektovala významnost společenské události i honosnost prostředí, v němž se konala, a až na výjimky, zvolily celebrity na předávání cen dlouhé róby. Jak to přítomným dámám slušelo se můžete podívat ve fotogalerii.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery