OBRAZEM: Český slavík 2013 - Co si oblékly slavné dámy?

Fotogalerie Ve státní opeře se před několika dny konalo vyhlášení výsledků hudební ankety Český slavík 2013. Kdo zazářil a kdo by se naopak měl jít převléknout? Podívejte se.
25.11.2013 20:00 |

Letošní ročník předávání cen hudební ankety Český slavík 2013 se oproti minulému ročníku plnému překvapení vrátil do zajetých kolejí.

Na vítěznou příčku se po roce opět vrátil Karel Gott a hned za ním jen o 47 hlasů se umístil Tomáš Klus. Cenu místo našeho nejpopulárnějšího zpěváka převzala jeho manželka Ivana, neboť Mistr měl pracovní povinnosti v Německu.

OBRAZEM: Český slavík 2013
Fotogalerie

Ani v kategorii žen nenastalo žádné velké překvapení. První byla i letos zpěvačka Lucie Bílá, pro cenu za druhé místo si přiletěla až z Kanady Lucie Vondráčková.

Velkým překvapením byla pro mnohé přítomné účast zpěvačky Ivety Bartošové. Ta ještě v létě zažívala jednu ze svých největších životních krizí, kterou navíc provázela značná medializace bulváru.

Většina přítomných dam i tentokrát respektovala významnost společenské události i honosnost prostředí, v němž se konala, a až na výjimky, zvolily celebrity na předávání cen dlouhé róby. Jak to přítomným dámám slušelo se můžete podívat ve fotogalerii.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění