OBRAZEM: Nejkrásnější šaty na předávání Oscarů | e15.cz

OBRAZEM: Nejkrásnější šaty na předávání Oscarů

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Předávání Oscarů je sice udělování filmových ocenění, současně však jde, zvláště u dámské části, o významnou společenskou událost, která umožňuje patřičně se předvést. Co si slavné dámy oblékly tentokrát?

Na červeném koberci se to jako obvykle jen hemžilo hvězdami v honosných róbách z dílen neméně slavných návrhářů. Velká část celebrit dala přednost těloým a pudrovým tónům nebo jiným světlým odstínům v pastelových barvách. Takové byly například i šaty dvou - , která sošku pro nejlepší herečku ve vedlejší roli přebírala v růžových šatech , i nejlepší herečka v hlavní roli Jennifer Lawrence, kterou však při příchodu na pódium honosná róba od Diora zradila a bylo postaráno.

Jelikož na červeném koberci jde hlavně o to být vidět, dámy, které vsadily na výrazné barvy, vyhrály, neboť v záplavě pudrových a tlumených tónů jejich šaty doslova razily. Nepřehlédnutelné tak byly např. Jennifer Aniston, „pravá blondýnka“ Reese Witherspoon nebo nestárnoucí , kterou v ostře žlutých šatech značky Versace skutečně nešlo přehlédnout.

Jak moc to těmto i ostatním slavným dámám na červeném koberci slušelo, můžete posoudit sami v naší fotogalerii.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video