Plán pro vaši krásu | e15.cz

Plán pro vaši krásu

Klára Kotábová (Maminka)

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Přitažlivá jste byla odjakživa. Jenom jste během mateřství odsunula péči o sebe na vedlejší kolej. A to je chyba. Vaše dítě chce mít přece tu nejhezčí maminku, stejně jako partner manželku. Stačí pár detailů a můžete taková být.

Než jste otěhotněla, byla jste krásná, chytrá a sexy. Také proto si vás váš muž vybral. Jestli jste na tom stejně jako já, po porodu se z vás stala matka, která ještě ve dvě odpoledne nestíhala vyměnit noční košili za něco pro denní nošení. Při druhém miminku jsem začínala fungovat kolem desáté dopoledne a s Viktorkou mi nezbývalo nic jiného, než být v provozu už kolem sedmé ráno. Dokonce nalíčená a připravená vyrazit mezi lidi, aniž bych si dělala ostudu.

Najednou jsem totiž zjistila, že partner i děti to, že mají hezkou maminku, sice oceňují, ale největší radost z toho mám já. Nemusela jsem se stydět, když jsem na ulici potkala „vystajlovanou“, zatím ještě bezdětnou kamarádku, naučila jsem se přijímat komplimenty a měla radost, když partner prohlásil, že mi to sluší.

Najednou jsem cítila, že se ze stroje na kojení zase stala žena… a že si toho všimlo nejen okolí, ale i já. Jestli se také chcete cítit skvěle, zkuste jak produkty, které vám leží na poličce v koupelně, tak drobné zákroky, které vám radikálně a bezbolestně pomohou objevit nové já.

Autor: Ženy - E15


Zbavte se pohodlně nadbytečných centimetrů


Estetické tvarování postavy metodou ÚSF spočívá ve zcela unikátní formovací masáži celého těla. Provádí se speciálními oleji, které byly namíchány přímo pro tuto proceduru i následný zábal, a dochází při ní k rozpohybování lymfatického systému. Má blahodárný vliv na vylepšení vzhledu pokožky a jejím užitím lze docílit odstranění celulitidy na problematických místech těla, jako jsou stehna, zadeček a bříško. Intenzivní, dynamickou masáží dojde k prohřátí podkoží a svalů.

Poté je klient zabalen do dvou fólií, čímž se docílí zahřátí kůže a podkoží. Půlhodinová relaxace v tepelném zábalu má blahodárné účinky na celý svalový a podkožní aparát. Aktivuje se spalování tuků a masáží zrychlený metabolismus tak může snáze odplavovat toxické látky z těla. Kůže se zavodní, je hydratovaná a zvláčněná.

Během deseti takto prováděných procedur se dosáhne viditelného zlepšení pokožky a hlavně úbytku centimetrů na problematických partiích těla. Ty se pohybují od 1,5 cm až po naměřených 18 cm na různých částech těla. Pozor, každý organismus reaguje jinak, takže se nedá předem určit, jaký bude váš úbytek. Tato metoda je určena především klientkám a klientům, kteří mají potíže s nadbytečnými centimetry na problematických partiích. Během kúry se doporučuje pravidelná strava a důležité je dodržovat pitný režim. Vhodné je podpořit tuto proceduru také domácím, velice jemným kartáčováním nohou, boků, hýždí a pasu, které vás bude stát opravdu jen několik minut.

www.bomton.cz

Hollywoodský úsměv


Říká se, že každé dítě vezme matce jeden zub. Není to pravda. To vaše chutě, nestřídmost a případné noční nájezdy do ledničky vás připraví o zdravý chrup. Aby byl váš úsměv stejný jako před těhotenstvím, měla byste se péči o něj věnovat. Kromě častějších návštěv u stomatologa byste se měla pravidelně vydat ke své dentální hygienistce. Pokud nikoho takového nemáte a neznáte, měla byste tuto chybu urychleně napravit. Kromě toho, že vaše zoubky budou jako v bavlnce, se také můžete s hygienistkou dohodnout na vhodném programu bělení pro váš chrup.

Mrkněte se na www.ecspraha.cz nebo třeba www.smille.cz

Vlasy ve větru


Může se stát, že vlivem hormonálních změn vám po porodu prořídnou vlasy. Máte dvě možnosti. Ostřihat se prakticky nakrátko nebo nerezignovat na svůj ženský vzhled a nechat si vlasy naplést. Salonů, které toto provádějí, je v České republice již docela dost. Zahuštění vlasů je poměrně snadnou a bezbolestnou metodou, jak se během pár hodin chlubit opět bujnou kšticí. Vyberte si takovou firmu, kde vám nabídnou vlasy evropské, jsou přizpůsobivější a na pohled přirozenější než asijské. Rekonstrukce účesu probíhá jednou za dva až tři měsíce. S novou hřívou můžete dělat cokoli, jen musíte vynechat česání běžným hřebenem.

Inspirujte se na www.salon-lafemme.cz či www.hezkevlasy.cz

Chcete zářit zdravím?

Toužíte se dostat zpět do formy a nabrat energii, kterou budete na jaře potřebovat? Vyzkoušejte kosmetickou péči, která vás bude hýčkat. Lymfatické masáže vás zbaví migrén, otoků, celulitidy a jizev a napraví neúčinnou detoxikaci těla.
Společně se zkušenou masérkou si zvolte tu pravou kombinaci, jež vám nejen uleví, ale také povzbudí váš organismus a navodí pocit úlevy, osvěžení nebo povzbuzení. Na všechny problémy vašeho těla má aromaterapie ne jednu, ale i více esencí. Případně můžete požadovat také anticelulitidní masáž. Pomerančová kůže vás v průběhu těhotenství nejspíš pořádně potrápila, a protože léto se blíží, asi budete chtít nohy opět ukázat. Ve finále nezapomeňte na obličej. Intenzivně hydratační ošetření zajišťuje osvěžení a projasnění pleti. Vaší pokožce se dostane procedur, jako je aromapeeling, fytodrenáž, hloubkové čištění a jemná exfoliace, po nichž následuje maska na oči a pleťová maska.

Podrobnosti zjistíte na stránkách www.julien.cz nebo www.salonmiracle.cz

Pro drobné korekce


Po porodu a těhotenství se může stát, že na vašem těle zůstanou jizvičky a znaménka, která nechcete. V dnešní době se už nemusíte po prvním miminku začít maskovat, s trochou snahy na vás prodělaný porod brzy nikdo nepozná. Zbavte se křečových žil, hemoroidů, rozšířených pórů nebo jizviček, které vám vadí. Stejně tak můžete zatočit s hormonálním akné, jež se vám již v průběhu těhotenství objevilo na tváři a kterého se teď nemůžete zbavit. Dbejte o svou pleť, bude-li vypadat mladistvě, bude také z vás vyzařovat spokojenost. Vždy ale nejprve konzultujte se svými lékaři, zda můžete případný zákrok podstoupit, zejména v případě, že ještě kojíte. Pokud vám nic nebrání, můžete se směle pustit do likvidace škod, které na vás těhotenství „napáchalo“.

Jestliže chcete jakoukoli dermatologickou pomoc, můžete vyzkoušet konzultaci na www.lcandel.cz či www.asklepion.cz

Autor: Klára Kotábová (Maminka)

0:normal690:true:true
KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Autor: Klára Kotábová (Maminka)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video