Pleťové kapsle ROYAL VELVET: Božský rituál pro krásu | e15.cz

Pleťové kapsle ROYAL VELVET: Božský rituál pro krásu

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jedna z nejoblíbenějších řad pleťové kosmetiky od Oriflame - ROYAL VELVET se rozrostla o další novinku. Zpevňující pleťové kapsle Royal Velvet vám pomohou odhalit tajemství zářivé a krásné pleti.

 Pětice vzácných přírodních olejů obohacená isoflavony z kosatce a vitaminy den po dni vyhladí pleť a rozmazlí vaše smysly.

- Zlepšuje funkci pleťové bariéry
- Vyživující oleje mají vysoký obsah vitaminů
- Viditelně zlepšuje barevný tón a projasnění pleti
- Obnovuje hydrataci

Autor: Ženy - E15Pleť je viditelně hladší a jemnější - 93% účinnost*
Pomáhá minimalizovat vzhled jemných linek a vrásek - 89% účinnost*


*Podle spotřebitelského testu na 96 ženách všech typů pleti po 4 týdnech.

Autor: Ženy - E15


Vytříbená receptura viditelně redukuje jemné linky a vrásky a revitalizuje pleť. Luxusní kapsle jsou doplňkem přepychového rituálu péče o pleť. Směs vzácných olejů, isoflavonů z kosatce a vitaminů naneste na vyčištěnou pleť obličeje a krku před aplikací denního nebo nočního krému. 30 kapslí.


29. září 2009
(komerční prezentace)


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce pečující kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame  27… nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=HNZIlUDx3vE

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video