Podzimní trendy v líčení: Barvy vína a čokolády | e15.cz

Podzimní trendy v líčení: Barvy vína a čokolády

Krasa.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Trendy líčení na letošní podzimně zimní sezonu vám umožňují užít si delikatesní barvy a udělat ze sebe nepřehlédnutelnou divu

Odhoďte zábrany a labužnicky vychutnávejte lahodné odstíny zářivých rajčátek, rudých jahod, rubínových třešní, červeného vína, sametové čokolády, tmavé kávy, sytého kakaa nebo zlatavého medu.

Kouzlit můžete kouřovými stíny, tmavými linkami, vaše výrazné oči a kočičí pohled nepřehlédne žádný muž. Nebojte se však přehnané tvrdosti, právě „chutné“ hnědé, purpurové, červené i béžové tóny umožní, abyste na nesmělce nepůsobila příliš drsně a byla stále k nakousnutí.

Nemusíte přece hned sahat po černé, zkuste oči orámovat tmavohnědou a lehce ji rozmazat směrem vzhůru, kde se její barva postupně zjemní a splyne se stíny. Zatímco v noci z vás tu pravou femme fatale jako vystřiženou z hollywoodských filmů udělají stíny v barvě hořké čokolády, přes den můžete čarovat jen lehce nádechem karamelek, jejichž tón na víčkách vystínujete tmavší oříškovou tužkou na oči nebo doladíte tenkou tekutou linkou,“ napovídá Iveta Slavíková z internetového obchodu Krasa.cz, který se zaměřuje na dekorativní kosmetiku podle posledních trendů.

Trendům příliš nepodléháte? Pak pro Vás nahé líčení bude to pravé. Je decentní a jednoduché, vhodné pro každodenní nošení do práce i do školy.

Žena vamp

Na přehlídkách i fotografiích nových kolekcí z nejslavnějších módních domů nechyběly všem modelkám vášnivě rudé rety. Červené rtěnky a retro elegance ženy vamp stříbrného plátna 40. let se vrací a nesou s sebou poselství: Méně není více. Více znamená lépe!

Odvěkému zlatému pravidlu, které navádělo namalovat si výrazně buď oči, nebo rty, už odzvonilo. Jaké buď a nebo? Proč si nedopřát dvojnásobnou porci krásy?

Při nákupu červené rtěnky vybírejte pečlivě, aby ladila k tónu vaší pleti. Nemůžete-li sehnat ten správný odstín v matné verzi á la starý Hollywood, máme pro vás chytrý trik. Natřete pusu trochou vyživujícího balzámu a poté každý ret pečlivě vybarvěte konturovací tužkou v oblíbeném rudém odstínu. Rtíky pečlivě otřete jeden o druhý, aby byl nános rovnoměrný a přebytek otiskněte do kapesníčku. Vězte, že takto nalíčené rty budou nejen správně filmově matné, ale rovněž déle udrží barvu,“ radí Iveta Slavíková.

Jako z Hollywoodu...Autor: Ženy - E15

Zkusit to můžete i s třešňovou rtěnkou, ta sluší každému. „V denních hodinách z ní můžete dokonce udělat i multifunkční líčidlo a párkrát s ní naťuknout líčka i víčka. Po rozetření roztracena získáte narůžovělé zdravíčko a něžný oční stín,“ dodává k tomu odbornice.

V souladu s nabarvenými ústy nezapomeňte stylově vybrousit ani své drápky, které buď mohou ladit přímo s tónem rtů, nebo vám dodají šmrnc temnými kávovými a kakaovými odstíny.

Autor: Krasa.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video