Pozimní líčení podle Jitky Čvančarové a Báry Polákové | e15.cz

Pozimní líčení podle Jitky Čvančarové a Báry Polákové

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Podzim klepe na dveře a tak mu přizpůsobujeme nejen náš šatník, ale také líčení. Herečky Jitka Čvančarová a Barbora Poláková se setkaly na prezentaci světoznámé francouzské dekorativní kosmetiky a odevzdaly se do rukou profesionálních make-up artistů, kteří předvedli nejnovější podzimní trendy v líčení.

Základem obou typů líčení je v prvé řadě kvalitní podklad. Toho dosáhnete použitím podkladové báze a korektoru na drobné nedokonalosti pleti. Štětcem na make-up nebo houbičkou poté nanesete make-up v barvě odpovídající vašemu odstínu pleti od středu obličeje směrem ke stranám a na závěr jej lehce zafixujete transparentním pudrem.

V případě herečky a moderátorky Jitky Čvančarové, která si teď užívá především roly maminky, podtrhl make-up artista Filip krásu a souměrné rysy výrazným líčením ve francouzském stylu. Dominují výrazně tmavě červené rty a kouřově vystínované oči se zvýrazněním nadočnicového oblouku.

„S výsledkem líčení jsem velice spokojená. Podzimní kolekce Guerlain mě přímo nadchla, už proto, že Francii a Paříž miluji. Ráda jsem se nechala opečovávat profesionály a inspirovat novinkami, které ráda využiji,“ komentovala práci make-up artisty Jitka a dodala:„Líčení je pro mou profesi důležité a každé ženě vlastně dodá potřebný šmrnc a krásu. Líbí se mi i výraznější líčení očí, oční linky ala Brigitte Bardot, ale na sobě mám raději přirozenější vhled. Jemný make-up, pudrové stíny, řasenka a lesk na rty meruňkové barvy. To je moje.

Herečka, zpěvačka a textařka Barbora Poláková byla druhou známou tváří, která byla pro událost představení podzimní kolekce značky Guerlain vybrána. Na rozdíl od Jitky vyznívá její líčení celkově jemněji. Vizážistka Vlaďka se soustředila hlavně na vyniknutí Bářiných krásných očí, které vystínovala tělovým a hnědým stínem zvýraznila tmavými linkami. Celkový výraz pak podtrhla broskvovou tvářenkou a smyslnou rtěnkou z nové podzimní kolekce. Bára vypadala úchvatně. „Sama si rty výrazně nelíčím, dávám přednost jemnějším tónům, ale cítím se dobře. Moc ráda bych se naučila zvýraznit si takhle krásně obočí. Vypadá přirozeně a zároveň výrazně,“ pochvaluje si Bára a dodává: „Navíc je to asi tři hodinky, co mám poprvé v životě tmavé vlasy. Je to pro mne velký nezvyk. Popovídali jsme si i o tom, co mi bude jako brunetě slušet a na co mám naopak teď zapomenout.“

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video