Buďte svůdná nejen na Valentýna! Prádlo, které vás udělá sexy! | e15.cz

Buďte svůdná nejen na Valentýna! Prádlo, které vás udělá sexy!

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jak spolehlivě nažhavit a rozpálit svůj protějšek? Samozřejmě novým sexy spodním prádlem! Potěšte jeho i sebe. Dráždivá krajka a průsvitný materiál vám zaručeně přinesou úspěch.

Něžná romantika

Svůdně něžná kombinaci světlých barev a krajky bude služet jemnějším romantičtějším typům. Takové jsou například nová valentýnská kolekce značky Victorias Secrets, Agent provocateur nebo spodní prádlo Glow z kolekce Selection zn. Lisca. Mezi „něžnými“ barvami tentokrát vládne růžová a béžová ve spojení s romantickou výšivkou nebo hrou dvoubarevnosti v podobě nápaditých detailů.

Červená a černá klasika

Rafinovanost a osudovost - to jsou dvě vlastnosti připisované červené i černé barvě. Snad i proto stále patří k nestárnoucí klasice, ke které při výběru „večerního překvapení“ pro partnera sáhne nejedna žena. Smyslnost a eleganci zvýrazňuje v nových kolekcích jemné plisé nebo luxusní krajka.

Vášnivá smyslnost

I přestože výzývavost není právě vaši silnou stránkou, můžete pro zvlášttní příležitosti pospbírat odvahu a dát prostor odvážnějším erotixckým kouskům, které povzbudí mužskou touhu i fantazii. Některé kousky prádla, např. odvážný děrovaný top Obsession nebo bodyliner Mystique od Liscy, navíc můžete použít jako elegantní oblečení pro večerní příležitosti.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video