Přehlídka Big and Beautiful: Ženské tvary bodují | e15.cz

Přehlídka Big and Beautiful: Ženské tvary bodují

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Minulý týden se v Salsa Café v Praze v Dejvicích uskutečnila módní přehlídka Big and Beautiful, exkluzivního buditku pro ženy s plnými křivkami.

Akce se konala v rámci projektu Miss Plus Size 2014, jehož cílem je podpora u nás ještě málo rozvinutého plus size modelingu i dívek, které mají zájem se prosadit jako plus size modelky v zahraničí.

Hlavní modelkou večera byla Bára Holičová, jedna z nejúspěšnějších českých plus size modelek a další půvabné plus size modelky z pořadatelské agentury Porte du Mannequin.

Moderování akce se zhostily samy jeho organizátorky - ředitelka pořadatelské modelingové agentury, Katarínka Krížová a ředitelka butiku Big and Beautiful Kateřina Kaprasová.

“Celý projekt je zde, aby ukázal krásu žen, které mají “normální” postavu a přesto mohou dělat modelky. Proto na celém projektu spolupracujeme s ANABEL, která organizuje boj proti anorexii a bulimii a snaží se navrátit svět do normálních kolejí krásy bez poruch příjmu potravy,” shrnuly ústřední myšlenku akce obě organizátorky.

Večer měl pestrý program a mimo módní přehlídky nechyběly ani proměny přítomných dam. Ty se uskutečnily za spolupráce s šikovnými vizážistkami ze Studia For You.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video