Přehlídka Big and Beautiful: Ženské tvary bodují

Minulý týden se v Salsa Café v Praze v Dejvicích uskutečnila módní přehlídka Big and Beautiful, exkluzivního buditku pro ženy s plnými křivkami.
12.11.2013 16:00 |

Akce se konala v rámci projektu Miss Plus Size 2014, jehož cílem je podpora u nás ještě málo rozvinutého plus size modelingu i dívek, které mají zájem se prosadit jako plus size modelky v zahraničí.

Hlavní modelkou večera byla Bára Holičová, jedna z nejúspěšnějších českých plus size modelek a další půvabné plus size modelky z pořadatelské agentury Porte du Mannequin.

OBRAZEM: módní přehlídka Big and Beautiful
Fotogalerie

Moderování akce se zhostily samy jeho organizátorky - ředitelka pořadatelské modelingové agentury, Katarínka Krížová a ředitelka butiku Big and Beautiful Kateřina Kaprasová.

“Celý projekt je zde, aby ukázal krásu žen, které mají “normální” postavu a přesto mohou dělat modelky. Proto na celém projektu spolupracujeme s ANABEL, která organizuje boj proti anorexii a bulimii a snaží se navrátit svět do normálních kolejí krásy bez poruch příjmu potravy,” shrnuly ústřední myšlenku akce obě organizátorky.

Večer měl pestrý program a mimo módní přehlídky nechyběly ani proměny přítomných dam. Ty se uskutečnily za spolupráce s šikovnými vizážistkami ze Studia For You.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění