Příčesky clip in neznají hranice | e15.cz

Příčesky clip in neznají hranice

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Být krásná, sexy a přitažlivá…to jsou odpradávna touhy každé ženy. Bohužel ne každé ženě se toto přání vyplní, nicméně tam kde paní Příroda nebyla příliš štědrá, je možné si díky civilizačnímu pokroku vypomoci.

K jednomu z těchto nových civilizačních „vymožeností“ patří prodlužování vlasů metodou clip in, která se v poslední době stala doslova hitem a to nejen mezi mladou generací. A není se skutečně čemu divit. Příčesky clip in dokážou doslova v několika málo minutách nejen prodloužit vaši stávající délku vlasů, ale i vytvořit na vaší hlavě zcela jiný typ účesu.

Proč je prodlužování vlasů clip in tak žádané?

Princip toho, proč jsou clip in vlasy tolik žádané, spočívá především v jejich snadné aplikaci a široké variabilitě využití. Nabídka samotných clip in vlasů je navíc velice pestrá – můžete si vybrat z desítek barevných odstínů, délek i druhů příčesků.

Chcete například vědět, jak by vám slušel culík? Pak není nic jednoduššího, než si koupit příčesek culík a vyzkoušet jej. Clip in ofina je pak ideální pro každou ženu, která si netroufá na radikální změnu účesu, kterou sestřih do ofiny beze sporu je.

Nicméně všechny tyto výhody nejsou nic oproti té hlavní. S příčesky clip in můžete být pokaždé jiná a to během 5ti minut. Můžete tak měnit účes stejně často a stejně dobře jako oblečení, boty či váš oblíbený lak na nehty.

S clip in vlasy stačí chtít být krásná

Princip clip in příčesků je velice jednoduchý a spočívá v prodlužování vlastních vlasů pomocí sponek clip in, na nichž jsou našity trsy vlasů. Tyto sponky pak jednoduše připnete na vaše vlasy vlastní a můžete vyrazit nejen na párty, ale třeba do zaměstnání, na kafe s kamarádkou, s manželem do divadla či jen tak s kočárkem na procházku. S příčesky clip in může být zkrátka krásná každá žena bez ohledu na věk či postavení. Stačí jen chtít.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery