Protančete se až ke královně plesů! | e15.cz

Protančete se až ke královně plesů!

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jejich čas nastává právě teď. Je to tak! Konečně využijete své milované **[[http://www.botino.cz/cz-kategorie_460696-0-lodicky.html|lodičky]]**. A kde jinde je využít, než právě na **plesové sezóně**? Vždyť kdy zažijete tolik zábavy, potkáte spoustu známých, ale hlavně protančíte nejedny střevíce? Tak pozor, ať ji neprošvihnete a nečekáte na další rok. To by byla opravdu škoda.

Když muži spatří dokonalou ženu se zdravým sebevědomím, ohlížejí se za ní s velkou zálibou. Sebevědomá kráska spočívá v tom, že se tak vskutku cítí a hlavně dobře ví, jak moc jí to sekne. Proto každá z nás musí dobře vědět, na co si vlastně troufáme a své lodičky musíme hlavně umět nosit. Chcete si zvednout postavu? Sáhněte po . Netroufáte si na ně? Postačí vám i ty nízké.

Vysoký podpatek a platforma G2GAutor: Ženy - E15

Nízký podpatek ELLA LUXAutor: Ženy - E15

Klasika každé plesové sezóny.

S naprostou jistotou můžeme říct, že klasické černé lodičky se vlastně nikdy jen tak neztratí z parketu. Tato klasika se obouvá zkrátka každou plesovou sezónu a není snad ani možné s ní zkazit nějaký ten outfit. Ale pozor na to, že je nosí každá druhá. S nimi prostě neurazíte, ale ani nenadchnete. Pokud nechcete vypadat naprosto jednoduše a chcete trošičku zaujmout, oblečte si k nim výrazné šatičky či nápadnější doplňky.

Klasika na platformě VICESAutor: Ženy - E15

Klasika na jehlovém podpatku VICESAutor: Ženy - E15

Klasika na sloupku SWEET SHOESAutor: Ženy - E15

Klasika na jehle LICEANAutor: Ženy - E15

Klasika na nízké jehle ELLA LUXAutor: Ženy - E15

Prodloužené nohy i bez vysokých podpatků?

…Opravdu je to tak jednoduché? Jistě. Jenom zapomeňte na kulaté špičky. Ty vám neudělají tolik parády. Ženské křivky vyzdvihnou právě špičky výrazného tvaru. A hlavně! Potěší milovnice komfortu, jelikož mohou opticky prodloužit siluetu i bez balancování na jehlách. Nevěříte? Pak si zvolte ještě tělový odstín. Ten prodlouží nožky ještě o něco více, protože splývá s barvou nohy. Noha se pak zdá delší, než ve skutečnosti je. Klidně si ale troufněte na jehlové podpatky.

Nízká jehla od ELLA LUXAutor: Ženy - E15

Sloupek s lakováním od ALWAYSAutor: Ženy - E15

Sexy vázání od LILY SHOESAutor: Ženy - E15

Dlouhá silueta s VICESAutor: Ženy - E15

Dlouhá silueta se SEASTARAutor: Ženy - E15

Každá chce být originální.

Asymetrické lodičky si obouvají atraktivní a , které chtějí zapůsobit svým vzhledem a projevit svůj unikátní vkus. Buďte jako ony. Buďte maximálně originální a ukažte na plese své pravé já! Právě díky asymetrickým lodičkám uvidíte, jak rychle vyrazíte dech nejednomu muži. Každý vás bude chtít vyzvat k tanci. Jen se spolehněte na to, že nespoutaný tanec si s jejich vysokými podpatky moc neužijete, avšak ploužáky budou jasnou volbou.

Originální vkus od SEASTARAutor: Ženy - E15

Originální vkus od SEASTARAutor: Ženy - E15

Originální vkus od SEASTARAutor: Ženy - E15

Originální vkus od SEASTARAutor: Ženy - E15

Originální vkus od SEASTARAutor: Ženy - E15

Známka luxusu? Třpytivé materiály.

O luxusu už nemusíte pouze snít a vyhazovat za něj tisícovky. Teda alespoň ne na tanečním plese. Tam si postačíte se třpytivými lodičkami, které dnes pořídíte i za pár kaček. Právě třpytivé materiály září a budí tak dojem jemné elegance a luxusu. Takže pokud se již nespokojíte s klasickými barvami, vneste se do společnosti pořádnou jiskrou. A navíc! Tyto lodičky se postarají, aby vaše róba vypadala naprosto jedinečně.

Luxusně dokonalá s BELLE WOMENAutor: Ženy - E15

Luxusně dokonalá s BELLE WOMENAutor: Ženy - E15

Luxusně dokonalá s BELLE WOMENAutor: Ženy - E15

Pozornost v kovovém odstínu.

Toužíte být silným magnetem pro muže? Právě lodičky s kovovým leskem připoutají jejich pozornost a nenechají ani jedno očko volné. Navíc z vás udělají ! Pokud si přejete zazářit a být něčím odlišná od ostatních žen na parketě, obujte si právě tyto lodičky. Stříbrná, zlatá nebo zelená či modrá? Na volbě kovu vlastně ani nezáleží. Hlavní je, že žádosti o tanec se jenom pohrnou!

Přitažlivá se SEASTARAutor: Ženy - E15

Přitažlivá se SEASTARAutor: Ženy - E15

Přitažlivá se SEASTARAutor: Ženy - E15

Přitažlivá se SEASTARAutor: Ženy - E15

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video