Na pražském letišti byl otevřen první obchod značky Victoria´s Secret v ČR | e15.cz

Na pražském letišti byl otevřen první obchod značky Victoria´s Secret v ČR

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na Letišti Václava Havla v Praze byla otevřena prodejna Victori a’s Secret Beauty & Accessories. Jde nejen o první prodejnu Victoria’s Secret , ale zároveň o první prodejnu značky v České republice.

Obchod s širokým sortimentem parfémů, kosmetiky a unikátní kolekcí módních doplňků - kabelek, zavazadel, stylových obalů n a iPhony, cestovních peněženek, pouzder na doklady další cestovních doplňků této proslulé značky - otevřela v polovině února společnost Aelia Czech Republic, která v české republice provozuje přes 20 duty free prodejen s luxusními parfémy, kosmetikou, alkoholem, cukrovinkami, tabákem, módou a doplňky.

Značka Victoria's Secret vznikla v roce 1977 dnes je jednou z nejznámějších a největších značek spodního prádla. V posledních několika letech však rozšířila svůj sortiment i o parfémy, módní doplňky, plavky a dokonce i oblečení. Prádlo značky Victoria’s Secret je v současné době u nás k dostání v prodejnách So Pretty v Obchodních centrech Chodov a Letňany a v Paláci Flora.

Victoria's Secret proslula nejen luxusním prádlem a kvalitními doplňky, ale také velkolepými přehlídkami, kde prezentují nové kolekce nejlepší modelky světa, jako jsou např. Naomi Campbell, Heidi Klum, Gisele Bündchen, Tyra Banks, Adriana Lima a další světová jména. Mezi „andílky“ (tak jsou označovány modelky pracujíci pro Victoria's Secret) patřily v minulosti i některé známé české modelky např. Eva Herzigová, Daniela Peštová nebo Karolína Kurková.

Stát se andílkem Victoria's Secret se považuje za výrazný úspěch v kariéře modelky, např. Miranda Kerr se vypracovala mezi nejlépe placené modelky světa právě předváděním pro tuto značku. Samotné přehlídky jsou pokaždé obrovskou velkolepou show, která patří mezi nejočekávanější módní události světa. Kromě nové kolekce je zde také vždy představována také unikátní podprsenka s diamanty a drahými kameny za milióny dolarů.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video