První trojvrstvá rtěnka na světě! | e15.cz

První trojvrstvá rtěnka na světě!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máte ráda trendy, chcete přírodní kosmetiku, vyvinutou s využitím nejnovějších technologií? Jste náročná a očekáváte ty nejlepší výsledky? Právě pro vás Oriflame vyvinul revoluci v líčení rtů: první trojvrstvou rtěnku na světě.

Máte ráda trendy, chcete přírodní kosmetiku, vyvinutou s využitím nejnovějších technologií? Jste náročná a očekáváte ty nejlepší výsledky?

Právě pro vás Oriflame vyvinul revoluci v líčení rtů: první trojvrstvou rtěnku na světě. Dosud se podařilo vyrobit rtěnky pouze dvouvrstvé. Spojený účinek tří vrstev umožňuje nejlepší možný barevný efekt. První technologie na kosmetickém trhu: Odstíny, lesk a péče ve třech samostatných intenzivních vrstvách!

Autor: Ženy - E15


První trojvrstvá rtěnka na světě spojuje v jediném balení pečující balzám, vášnivé odstíny a dramatický lesk. Výsledkem jsou hebčí, krásnější a výraznější rty než kdykoliv předtím. S avokádem, jojobovým olejem, heřmánkem a vitaminem E.

Trojvrstvá rtěnka spojuje 3 báječné vlastnosti v 1 balení.
Vnější vrstva: Intenzivní VÁŠNIVÉ odstíny
Střední vrstva: DRAMATICKÝ lesk
Vnitřní jádro: PEČUJÍCÍ balzám

Oriflame je jednou z předních kosmetických společností již více než 40 let, z toho již 20 let v České republice. Specializovaný tým odborníků ve Výzkumném a vývojovém centru v Dublinu a ve Stockholmu kombinuje ty nejkvalitnější přírodní ingredience s pokročilým vědeckým výzkumem.

Autor: Ženy - E15


Výsledkem jejich práce je nejen široká škála kvalitní a krásné kosmetiky, ale i řada převratných novinek a technologických postupů, které si často necháváme patentovat a s některými z nich přicházíme jako vůbec první kosmetická firma na světě.

V aktuálním katalogu Oriflame se představuje jedna ze světových novinek: Nová trojvrstvá rtěnka Oriflame Beauty představuje skutečnou revoluci v dekorativní kosmetice. Buďte jedna z prvních, kdo ji vyzkouší!

Datum: 30. září 2010
(komerční prezentace)

—-

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o revoluční světové novince – první trojvrstvé rtěnce a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video