Psaníčka na mnoho způsobů | e15.cz

Psaníčka na mnoho způsobů

Oxana Ondříčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Objemné tašky jsou velmi praktické, ale v módě je to většinou poslední věc, o kterou by návrhářům šlo. Dnešnímu sílícímu trendu psaníček se ale nedá uniknout ...

.Bohužel se do nich moc věcí nevejde, proto jsou vhodnější na večery do společnosti. Ani to dnes není pravidlem. Psaníčka se staly běžným doplňkem každodenního nošení.

Alexander McQueen doplnil (ještě za svého života) tyto kabelky o rebelské držadlo ve tvaru boxera, který ve finále po dozdobení kameny nebo jeho oblíbenou lebkou vypadá jako extravagantní prsten. A následovali další - například Christian Louboutin upravil uzavírání do pro něj ikonického páru střevíčků.

V rámci trendu „color-blocking“ se „clutch“, jak se nazývá tento doplněk v angličtině, stala důležitou součástí outfitu. Koupit si ji můžete v libovolné barvě, velkým trendem se teď stávají neonové barvy - zářivě žlutá, zelená nebo růžová.
Na červených kobercích se začaly objevovat kabelky ve tvaru knížky, srdíčka, zvířátek a mnoho dalších variací.

Klasiku nahrazuje nápaditost.Autor: Ženy - E15

Blogerky si samozřejmě našly způsob, jak se „vyřádit“ a začali si vyrábět velké, lehce neforemné, ale o to praktičtější, psaníčka samy. Dalším trendem jsou tašky z papíru - podle návodů vypadají celkem jednoduše, ale to můžete posoudit samy, pokud se rozhodnete si tento trend vyrobit.

Heslo pro tuto sezonu tedy zní - nebojte se vyjádřit svojí hravost a nápaditost pomocí psaníčka jakéhokoli tvaru a barvy!

Autor: Oxana Ondříčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video