Radíte na téma: Pleť | e15.cz

Radíte na téma: Pleť

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V našem seriálu radíte ostatním vy- naše čtenářky. Tentokrát na téma Pleť.

Náš seriál s názvem Radíte vy je složen z příspěvků od vás- našich čtenářek, které nám zasíláte vždy k danému tématu. Můžete si tak vzájemně poradit a dozvědět se ledacos nového, co už s úspěchem používá někdo jiný.

Janča: Takže můj návod na pleťové masky, které používám jednou týdně, a po kterých mám hezkou pleť,

Autor: Ženy - E15
jsou tyto: Namočit ovesné vločky do mléka a až změknou, tak je rozmixovat, poté nanést kaši na obličej a krk, nechat dvacet minut působit a opláchnout. Další je avokádo s olivovým oleje, prostě jen oloupat avokádo, rozmačkat a přilít olivový olej tak, aby vznikl kašička, použít jako v předchozím případě. No a do třetice je to maska na celé tělo, které se lije do vany, ve které si pak půl hodinku poležíte. Jeden litr podmáslí, dvě lžíce olivového oleje, dvě lžíce medu, Promíchat, přilít do vany, poležet a pak jen osprchovat a lehce osušit. Nepoužívat zároveň s tím žádné další mycí prostředky. Když budete ležet ve vaně, namočte si do vody i obličej. Používejte vše pravidelně a uvidíte výsledky.

Dana: Vždycky jsem měla horší pleť s pupínky, mám už docela dost roků, ale nějak se to věkem nelepšilo. Můj „koníček“ byl si vždycky večer vyčistit pleť a pak se pořádně prohlídnout zblízka v zrcadle, kde mám nějaký ten pupínek a pak ho honem vytlačit. samozřejmě že se mi většina zanítila a navíc se v jejich okolí tvořily další. Pak jsem se dočetla, že pupínek má v sobě spoustu bakterií, které když vymáčkneme, tak se dostanou všude po okolí, navíc je po vymáčknutí máte na prstech a když si sáhnete na další místo na tváří, tak je roznesete i tam. Čili, ten problém je v tom si je nemačkat, když jim dáte pokoj, aby časem dozrají, seschnou se a pak se samy vyloupnou…mám to vyzkoušené. Problém byl se odnaučit to mačkání, což jsem vyřešila tím, že jsem si nechala udělat delší gelové nehty, čímž se to jednak špatně mačká, ale hlavně jsem měla strach, že si je přitom zlomím, takže  jsem dala pupínkům pokoj a ony mě :-) Od té doby, co si do nich sama nevrtám, mám dobrou pleť a pupínek se udělá málokdy - v tom případě ho překryju korektorem a dopřeju mu klid, aby sám odešel.

Pampeliška: Základ hezké pleti je ve třech věcech - dobře se stravovat, aby se vám neucpávaly střeva,

Autor: Ženy - E15
ve kterých vznikají pak škodliviny, které se tlačí ven přes pleť, dále alespoň dva litry vody, jinak je pleť vyschlá, působí zašedle a dělají se vrásky a ta třetí věc je důkladné čistění každé ráno a večer pleťovým mlékem a pleťovou vodu. Já k dočištění používám i odvary z bylinek- bylinky přeliju vařící vodou, nechám 10 minut vyluhovat, scedím , nechám trochu zchladnout a buď do toho namočím ručník, který přiložím na pleť nebo si tím jen omyju obličej. Ten bylinkový odvar udělám večer a co zbude dám do ledničky a ráno si tím pak taky omyju obličej, krásně to po ránu osvěží.

Karolína: Možná se bude zdát, že to s tím až tak moc nesouvisí, ale od té doby, co chodím každý večer běhat, se mi o dost zlepšila pokožka. Je to asi tím, že když běžím a potím se, rozproudí se mi tím lymfatický systém, který pak rychleji odstraňuje škodliviny a tím pádem se to projeví i na kůži. Takže můžu vřele doporučit, běháním zhubnete, zlepšíte si fyzičku i vaši pleť.

Následující téma: Detoxikace a očista organismu od škodlivin. Pokud máte radu nebo tip, jak zlepšit stav svého zdraví za pomocí očisty těla od škodlivin a toxinů, pošlete vaše příspěvky na adresu info@victorie.cz.  

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video