Herečka Scarlett Johansson je už podruhé nejvíce sexy ženou světa

Vzhledem k tomu, jak skvěle vypadá, by bylo asi naivní si myslet, že pozornost Hollywoodu získala jen svými hereckými kvalitami. Herečka Scarlett Johansson se v nejrůznějších anketách a žebříčcích „nejvíce sexy žen“ umisťuje poměrně často. Tentokrát tento titul získala od magazínu Esquire, jako jediná celebrita již podruhé.
Herečka Scarlett Johansson je už podruhé nejvíce sexy ženou světa
8.10.2013 14:00 |

Poprvé ji časopis vyhlásil nejpřitažlivější ženou na světě ji v již v roce 2006. Stejného ocenění v dalších letech dostalo např. Kate Beckinsale, Angelině Jolie, Jessice Biel, Charlize Theron, Halle Berry, Mile Kunis a dalším.

Scarlett Johansson Scarlett Johansson

Osmadvacetiletá Newyorčanka Scarlett Johansson začala svou profesionální hereckou dráhu ve věku osmi let v off-Broadway představení Sophistry ve společnosti New York Playwright Horizons.

Světového uznání se jí posléze dostalo za ztvárnění Grace McLean, dospívající dívky traumatizované po pádu z koně, v The Horse Wisperer (zaříkávač koní) v režii Roberta Redforda.

Od té doby se objevila v řadě známých filmů po boku věhlasných herců a v práci se jí i nadále daří. Jak tvrdí v rozhovoru pro Esquire, letošní rok byl pracovně nejrušnějším obdobím jejího života.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění