Herečka Scarlett Johansson je už podruhé nejvíce sexy ženou světa | E15.cz

Herečka Scarlett Johansson je už podruhé nejvíce sexy ženou světa

mk

Vzhledem k tomu, jak skvěle vypadá, by bylo asi naivní si myslet, že pozornost Hollywoodu získala jen svými hereckými kvalitami. Herečka Scarlett Johansson se v nejrůznějších anketách a žebříčcích „nejvíce sexy žen“ umisťuje poměrně často. Tentokrát tento titul získala od magazínu Esquire, jako jediná celebrita již podruhé.

Poprvé ji časopis vyhlásil nejpřitažlivější ženou na světě ji v již v roce 2006. Stejného ocenění v dalších letech dostalo např. Kate Beckinsale, Angelině Jolie, Jessice Biel, Charlize Theron, Halle Berry, Mile Kunis a dalším.

Scarlett JohanssonScarlett JohanssonAutor:

Osmadvacetiletá Newyorčanka Scarlett Johansson začala svou profesionální hereckou dráhu ve věku osmi let v off-Broadway představení Sophistry ve společnosti New York Playwright Horizons.

Světového uznání se jí posléze dostalo za ztvárnění Grace McLean, dospívající dívky traumatizované po pádu z koně, v The Horse Wisperer (zaříkávač koní) v režii Roberta Redforda.

Od té doby se objevila v řadě známých filmů po boku věhlasných herců a v práci se jí i nadále daří. Jak tvrdí v rozhovoru pro Esquire, letošní rok byl pracovně nejrušnějším obdobím jejího života.

Autor: mk
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!